bugün

Kendini bilmez bir şekilde laf yetiştirip kendince ayar verdiğini sanan sümüklü ve bir o kadar da acınası garipler.

Yahu nesiniz lan siz böyle? illa durup durup kaşıntı basıyor herhalde, ayar ver de ayar ver diye yanıp tutuşuyorsunuz. Canım sıkmayın ya. Vallahi hiç acımam. Ezilirsiniz ağırlığım altında, bundan sonra sizi ancak galata kulesinin altına su muhallebisi satarken bulabilirler. Kendinize gelin bir an önce. Neyse ki jacky ve adını vermek istemediğim, onun kadar olmasa da fena yazmayan üç beş yazar bu yola sapmıyor da burada rahat rahat at koşturuyorsunuz. Ayrıca çok zeki ve donanımlı olmamdan ötürü amacınızın ne olduğunu da bildiğim için sizi kendi halinize bırakmayı uygun görüyorum. Kıskanın beni falan fişmekan ama ayar vermeye de mi kalkıyosunuz lan. Haddinizi bilin, herkesin yeri belli burada. Zaten sıcak ve güzel bir tatilden yeni çıktığım için esen rüzgarda yellenen bazı uzuvlarım yeterince hareketli, almayım ayağımın altına. Bu seferlik affediyorum ama bi daha olursa gözünüzün yaşına bakmam. Ne affı yahu, af falan etmez o. Ve onu karşınıza almak istemeyeceğinizi de adım gibi biliyor. Çünkü o jacky ve ondan bir tane var. tam karşında. Dikkatli olun. Zibidilik yapmayın. Özel birisi o ama onun da bir sınırı var yahu, zorlamayın ve saygı duyun yeter.

yahu yaratıcı olun be biraz. lütfen çok ama çok daha fazlasını isteyin. lütfen değil lan, jacky sadece emreder. jesus christ. süpersin jacky yine, diye seslenenleri duyuyor.
(bkz: susun kendini don kişot sanıyor)
(bkz: açtığı başlıktan belli olur)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar