bugün

Sanki doğduğundan beri mağarada yaşıyor hatun!!! Cool olduğunu sanıp bunu defalarca dile getiren kızlar çok beyinsiz duruyorlar. Bazıları da bilse bile annelerinin bilmiyormuş gibi yap o yapsın (kocan, sevgilin, ev arkadaşın) yapsın tekniğiyle hareket eder.
şey işi bilir kızdır. anladın sen. *
Ne diyoruz efendim (bkz: bizden degildir) bu arada cok guzel asure yaparim.
(bkz: bulaşık yıkamasını bilmeyen erkek) ile eşdeğer.
Ay ben oyle kariyin amina koyayimdir.
kızlık zarına güvenen kızdır.
Eline erkeklerininkini alacağına toz bezi alsaydın bilirdin denmesi gereken kız.

(bkz: Badem bıyıklı tarzı entry girmek)
ay ben makyajsiz kapinin önüne cöpü bile götürmem, diyen kizla ölümüne kapisir.
16 - 22 yas araliginda.sariya boyali , düz fönlü , uzun saçli sokakta nereye baksan görebileceğin , ev işi yapmayı kezbanlik zanneden yurdum genç kiz nüfusunun takriben % 85 idir. Hepsini dövesim saclarini yolup ellerine veresim var.Düz fönlü saclariniza vurulup sizi kari diye alanlar 3 gun sonra önune 1 tas sicak corba koymani , temiz bir evde yasamak istedigini soyleyince o saclarinla supurursun yerleri akilsiz. (bkz: evlende gör)
(bkz: ayben)
minimal tasarlanmış evini bile bok götürtecek kızdır.
tozuydu püsürüydü derken dile gelir nesneler.
ne yaparsınız bilmem ama evlenmeyin beyler böyleleriyle öyle kız mı olur neresi burası.
sağolsun kızıdır. bunlar sayesinde diğer kızların değeri artıyor.
haftada 180 lira verdigim yardimci hanim, butun ev islerini hallediyor.

Yapmadigi ev islerinin 2018 itibari ile ederi bu. Cok da bir sey kacirmamis olan kizdir.
Sex’te iyidir evlenilecek değil eğlenilecek hatundur.
bir süre izinli olduğum için sözlük içinde kendime yeni bir görev edindim kadınları tanımlayan, sıfatlar dalgasında boğan işte efendime söyleyeyim tek derdi kadınların ne yapması, ne giymesi, nasıl yürümesi, hangi pozisyonda sevişmesi kısacası nasıl yaşaması gerektiğini anlatan 3.5 ıq ile açtığınız her başlıktaki 'kız' kelimesini düzelteceğim. 18 yaşından büyük olan her insan dişisi kadındır.
iyi sevişsin de ben yemeği yaparım kızıdır.