bugün

merak konusudur. Bunun olabileceğine inananlar bile oldu. Ulan senin ülkende Haftada bir büyükşehirde patlama oluyor, güneydoğuda teröristlere hava harekatı düzenliyorsun, ışid'in yüzlerce hücre evi var, 3 milyon hangi örgüt üyesi olduğu belli olmayan suriyeli başıboş dolaşıyor, tüm dünyanın terörist olarak gördüğü el nusra'ya açık destek veriyorsun ve utanmadan avrupada vizesiz dolaşma hayali kuruyorsun. Insanları bize güldümeyin lütfen.
kandırıldık, başka ne olacak ki rte'nin politikasının olduğu yerde? *
hükümetin her vaadi gibi oda traş çıktı.şaşırmamak lazım.
Yerli yolcu uçağıyla gidenden vize istemiyorlarmış. Kesin bilgi yayalım. Ahahaha

Buna inananlar vardı. Haziranda bitecekti o iş güya.
Lan adamlar musula sokmuyor bizi. Nasıl bir safsınız anlamıyorum ki.
görsel
güzelim trakya'nın neyi eksik? oraya gidin orası da avrupa.
ab den trakya neyinize yetmiyor amk işsizleri tepkisi alınınca dut yemiş bülbüle dönülmesi üzerine konu mazi olmuştur.
Aslında çok tirajikomik bir soru.

harbi noldu ya o iş ? Gerçi henüz devlet büyüklerimiz giremiyor evvela onlar bir girsin belki bizlere de vize serbestliği gelir. Tabi yersen.

Hani akılsız başın cezasını ayaklar çeker ya, işte bizler o ayak olmaya mecbur değiliz.
Vizeyle bile girilemez hale geldi .
(bkz: akp nin siyasi propogandasının milli mesele olması) nedeniyle en az 20 yıl ileri atılmış projedir.

(bkz: akp nin derdinin türkiye yi germesi)
eskiden vize ile girebiliyorduk şimdi bakanları kapıdan kovuyorlar. yetmez ama evet.
avrupadan 3 milyar dolar ve tüm suriyelileri almak için halkı kandırma politikası.
birde referandum öncesi idam getireceğiz diye bağırıyorlardı, şimdi idamın i si bile konuşulmuyor.
ben sonucun böyle olacağını tahmin ediyordum ama buna canı gönülden inanan çok insan vardı ne yazıkki.
https://www.hurriyet.com....i-adimlar-atiyor-42303328

Sanıyorum biraz ciddiye alınmaya başlandı bu iş..
Her önüne gelenin bedavaya vatandaşı olabildiği ülkeye vize serbestisi mi?
Avrupalılar salak değil.
bu cuma görüntüleri açıklanacakmış...