bugün

amin.

işte bu.
türkmenistan'ın gerilik katacağı; ingilizlerin suudilerce, rusların kazaklarca katılacağı bir birlik olacaktır.

azeribaycan dışında kimseye ihtiyacımız yoktur. azeri kardeşlerimizi de ermenistan konusundan borçlu olmamız sebebiyle söylüyorum. yoksa kendi kendine yetebilen harika bir ülke azeribaycan.
görsel
orhan pamuk 2002 yilinda 32. gun programında şöyle demiş;

"türkiye kendi sorunlarını, kendi başına, kendi devletiyle asla çözemez. ancak ekonomik bir çıkar/avanta gördüğü ab sopası ile bunlar düzeltilebilir. bu ülkenin avrupa topluluğuna girmesini engelleyen, geciktiren herkes uzun vadede türkiye'de yaşayan insanlara haksızlık ediyor. onların bir nesil sonra daha az yemesine, daha az giyinmesine, daha aptalca düşünmesine, daha ruhsuz yaşamasına ve daha mutsuz olmasına yol açıyorlar"
bunu söyleyen Orhan Pamuk'un atladığı önemli bir detay var. Bir kere bu islamcı hükümetin Türkiye'de iktidar olmasında ve önünün açılmasında Ab ABD ile birlikte müşterek ortaktır. Orhan pamuk 'un sonuç olarak verdiği örnekler ancak böylesine bir hükümet ile başarılabilir. Bu entry yukarıyı tamamlamak için yazılmıştır. Gelelim Rabia denilen hayali birliğe. Kabe de Filistin bayrağı açan bir kadını derdest eden ve şeriattan yavaş yavaş kopma sinyalleri veren Suudi Arabistan ve Türk bayrağı yakan selefi cihatçı örnekler varken ayrıca da Türk düşmanlığı körfez ülkelerinde milli refleks haline gelmişken hangi birlikten bahsediyoruz acaba? Bunu Arap asıllı bir Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak yazıyorum. Daha yüzyıl önce ingilizlerle birlik olup türk ordusunu hançerleyen ve kılıçtan geçiren Suudi çöl kaçkınları ile kardeşlik(ihvan) ancak ve ancak celladına aşık olma sendromu ile açıklanabilir.
sabah sabah güldürmüş bir iddia. hangi parti seçmeninin yönelttiğini bildiğimi düşünüyorum.
Ne içiyon lan bize de ver ahahahahaha.
güncel Önemli Başlıklar