bugün

beşiktaştaki bir evin arka odası bu alana dahildir.
tüm operatörler için kapsama alanı dış mekan baz alınarak ballandırıla ballandırıla anlatıldığından, sürekli ve sürekli iç mekanlarda şebekenin cortlaması normal karşılanmalıdır. zira iç mekan kapsama alan bilgisini çoğu kimse bilmiyor. *
matematiksel mantık hatası barındıran alandır. zira aveanın hesabıyla realiteyi karşılaştırdığımızda görüyoruz ki; % 0,03 > % 99,97.
kuluncak-darende arasında çekmemektedir. yaşlı başlı insanlar gurbetteki çoluk çocuğuyla haberleşmek için kayısı ağaçlarına çıkmaya çalışmakta çoğu zaman da düşüp ciddi şekilde yaralanmaktadır.
devede tüy misali bir orandır. ayrıca dğer gsm operatörü kullandığımdan dolayı beni de hiç ama hiç ilgilendirmeyen alandır.
cudi dağı.

(bkz: hassiktir)
bizim köyde bu alana girmektedir.
Bizim okul, yurt ve evdeki salon disindaki yerler.
nereye gitsek hep bizi bulan alandır. ya cenabetlik bizde ya avea da bi bokluk var.
turkcell in hamua koyduğu alandır.
Turkcell ile Vodafone' un kapsadığı alanlarla kapıştırsak galibi yazı-tura belirler.
iş yerinde laptopumun sağ tarafı.
önemli bir konu konuşurken, alo aloo aloo alooo dememdir.
hesap yapılırken türkiyenin yüzölçümünün yanlış alındığını tahmin ettiğim alandır.
işte o çekmeyen kısım benim yatağım, tuvaletimiz, bizim kapının önü, bodrum, okulun en alt katı, soyunma odası...
yatağımın sağdan sola döndüğüm, odamda sabit dururken bi adım attığım, yaşadığım şehrin meydanı... avea sınırları sevmiyor. her yer kapsayamadığı alan.
Ağacın altıdır. Birkaç adım kenara çekilip ağacın altından çıkınca %99,97'lik alana girmiş oluyosunuz!
izmirin göbeği de bu alana dahildir.
Şırnak Uludere Andaç köyü.
cep telefonumun anteninin ucu.
kısrakdere mevkii dereköy yolu.
türkiye'nin yüzde 97sidir.
Amerikada da çektiğini iddia eder bu firma. Ama türkiyeden aldığım hattı bir kere çekerken görmedim.
Nedense hep sizin bulundugun alan olur o.
anneannemin evidir bayramda ayaklarım ters gidiyor.