bugün

Henüz telefonuma yansımamış güncellemedir.

görsel
an itibariyle telefon ekranıma yansıyan durum.

görsel
görsel
Türk Telekom/avea yazıyor evet.
türk telekom'a ait şirketlerin aynı çatı altına girmesi, tekelleşme. çekim gücü iyice boka saracak ve işte biz o gün tükeneceğiz.
Dünyanın en saçma ticari hamlesidir. Bu fikrin sahibi eminim ki pazarlamanın p'sinden anlamayan bir dayıoğlu.

Sevgili dayıoğlu!
Onlarca yıldır sağlam kitle edinmiş, piyasanın nabzı gençler tarafından çok iyi tanınan AVEA gibi bir markanı eksiklerini tespit edip, imajını geliştirip yüceltmek yerine kenara koyup; ağır bir kurumsal yapıya sahip, hantal görünümlü, dedeleşmiş TELEKOMUNU piyasaya sürüyorsun. Kusura bakma ama dayıoğlu, sen bu işi bilmiyorsun...

edit: ha bir de markayı satarsanız ya da marka sizden bağımsız ortaya çıkarsa üstüne cilasını da yapmış olursunuz.
Dışarıda avea, içeride ttnet yerine direk Türk telekom olmuştur.
Gel gör ki Hizmet Kalitesi değişmedikten sonra isim değişmiş ne fayda. Sonuçta yayın yaptığı, hizmet verdiği bant aralığı belli.
telefonumda avea yazan yer Türk telekom oldu bu ne ya emekli memur telefonu gibi . Telefonum da AVEA yazması beni yeterince rencide ediyorken, Türk Telekom yazmasını hiç kaldıramam, sabit hat gibi hissederim kendimi. Gerçi benim gibi avea kullanan fakirlerin telefonun üst köşesinde türk telekom yazmasını yadırgayacaklarını sanmıyorum hatta yanlarında jeton taşırlar. işin ilginci Avea'nın adı Türk Telekom oldu. Kürtcell kurulana dek Kürtler için tek seçenek Vodafone gibi görünüyor.
şimdi farkettim. türk telekom un avea yı satın almasıyla değişmiş şirket ismi.
aria ile aycell'in birleşmesi oluşan avea (a-ve-a) oldu mu türk telekom?! birleşse ne olur çekim alanı sıkıntılı oldukça!
Tam vodafone'a geçmek üzereyken adamlar isim değiştirdik müşteriler kaçtı diye tedirgin olacakları isim birleşmesidir.
"Türk" telekom yazması güzel olmuş tabi..
acı veren gerçektir nedir yani bundan sonra bildirim çubuğunu çektiğinde ttelekom gibi bi ibare mi yazacaktır? Komik değildir hem de hiç. O ne öyle oldu olacak kırmızı ev telefonu temalı IPhone da verin tam olsun.
Tt gibi bir kısaltma kullanırsa daha dikkat çekeceğini düşündüğüm yeni oluşum.
bir tek benim telefonumda mı çektiği zaman "türk telekom" çekmediği zaman "avea" yazıyor diye merak edilen durumdur.
güncel Önemli Başlıklar