bugün

ciddi ciddi merak edilendir. istanbul'un üçüncü bölgesinde yer alan ve merkeze uzak olan bahçelievler ve avcılar ilçeleri yaşanılacak ilçeler midir yoksa esenyurt, esenler, bağcılar ayarındaki ilçelerden midir?
Esenler, Bağcılar ayarındaki ilçelerin bir tık üstüdür.
avcılar bence güzel yer bahçelievler'i bilmem ...
Bahçelievler ile avcılar arasında kıyaslama yapmak pek doğru değildir.

Avcılar; üniversite barındıran, sahile yürüyerek ulaşabildiğiniz, orta halli yaşama vuku bulur.

Bahçelievler ise değişik yapıda göç almış bir yer yani esenyurt'un bir altı diyebiliriz.

Merkez derken hangi merkez? Orası da önemli tabi.
Bahçelievler yayla lokumdur.
ikisi de istanbul'da olduğu için bok gibidir. istanbul'un heryeri bok gibi. 28 senedir istanbul'da yaşıyorum, burası bok gibi bir yer.
avcılara gidin avcılara.
bahçelievler kötü , iygggg tüüüü .
bahçelievlerde doğup büyüdüm ancak 5 senedir esenyurttayım.
fark yok denecek kadar az.
sorunun net cevabı bir ilçeden ne beklediğine bağlı.
Çok iyi insanlardır, bir ilçeden ne bekleyebilirsin ki aq.
bahçelievler'den geçtim, avcılar'a gittim. ancak avcılar hiç de kötü bir yer değil, hatta avrupa yakasının kadıköyü bile denilebilecek kapasitede, yani tıpkı 1987'ye kadar bağlı kaldığı bakırköy gibi. gerekçesi de marmara caddesi'nde pek çok şeyin bulunması. popeyes bile gördüm yani. kadıköy'de avm dışında popeyes bulamazsınız, ama avcılar'da caddede bulabilirsiniz yani. bahçelievler'le ilgili bir şey diyemeyeceğim gezmediğim için.
Bahçelievler'in her bölgesi iyi bölge değildir. E-5'e yakın kısımlar güzel yerlerdir. (Yayla vs. civarları.) Fakat "soğanlı" gibi bir yeri vardır ki, esenler ve bağcılar'dan farkı yoktur. Avcılar hakkında yorum yapamıyorum.
kötüdür, ankara sincandan iyidir.
Çok kötüdür en nezih semt bağcılar ve g.o.p. Tur.
avcılar Hakkari'nin istanbul şubesi gibi gece in cin top oynuyor gece dışarı çıkmak için yürek yemek lazım.
Bahçelievler biraz daha Nezih.
Bir bağcılar kadar kötü değildir. Avcılar'a 6 aydır gitmiyorum yolum düşmüyor fakat bahçelievlere sık sık uğrarım ortamları güzeldir.
Akvaryumun suyu bozuk olunca herhangi bir balığın sağlıklı ve iyi olma ihtimali olabilir mi?
Bahcelievler güzeldir özellikle yayla, çalışlar, ömür plaza tarafı, e5 e yakın kısımlar güzeldir.

Herşey ayağının altında her taraf yakın havalimani vs ulaşımın merkezi.geceleri hareketli ve eğlenceli. Şuan burdan 10 kat daha elit yerde oturuyorum ama yine de her hafta buralardayım insan var buralarda bizim burda insan yok hayat yok.
ikisinin de sadece merkezleri düzgün, geri kalanı varoştur.