kızlar tarafından en çok nefret edilen erkektir.
ne o boş işsiz insanlar gibi. lan senin hiç mi işin yok hemen yanıt veriyorsun. işin yoksa bile en az 5 dk yanıt vermemelisin. varmış gibi yap. tıpkı diye 69.999.999 kişi gibi.
lan ne işi sanki holding yönetiyonuzda toplantıdasınız. işi olan kişide instada face de stalklama işini yapıyodur. zaten sen birine mesaj atıyorsan o kişinin yoğun olduğunu veya meşgul olduğunu bildiğin saatlerde aramazsın. saat 20.00 dan soınra ne işi aq tır şöförüne mi mesaj atıyon.
işi yoksa doğru olanı yapmış insandır.

eğer mesajı görmüşsem cevap yazarım, böyle saçma sapan hesaplarım yoktur, olandan da haz etmem.
Ben. Telefon sürekli elimde çünkü. Cevap vermem çok uzun sürmüyor insanlara. Bu yüzden 4 saat ses çıkarmasam yaşıyor musun mesajları alıyorum.
küçük hesaplar bunlar. ufak tefek bir çizgi çizmeye çalışırsan zorlanırsın. birileri beni değerli bulmuş ve mesaj yazmışsa bekletmemek taraftarıyımdır. isteyen işsiz desin bana zaman ayırana zaman ayırırım.
harbiden işsizdir. sözlükten bir kıza mesaj attım iki gündür cevap vermiyor.
Bu insanlardan birisi de benim. Her zaman anında olmasa da gelen her mesaja -özel bir durum yoksa- kimden gelirse gelsin olabildiğince çabuk yanıt vermeye çalışırım. insanlardan hoşlanmam ama nezakete aşığım.
Hoş insanlardır. Acil bir şey olduğunda hemen ulaşabileceğiniz kişilerdir.
beyler ve de bayanlar, işliler ve de işsizler...içlik giyenler ve de giymeyenler (ki ankara'da üst bölgeler için şarttır)
yok mu hiç başka işiniz?

ne saçma, akla ziyan bir konudur bu!