bugün

milliyetciliği oldukça üst ve bir o kadarda sert bir mertebede ele alan, ve dediklerinin bir çoğunda ders alınması gereken ithamlar olan bir site.

bakın şöyle ki;

savundukları milliyetcilik, bizim gibi demokrat geçinen, insan haklarına saygılı olmayı eşitliği ön planda tutan insanlar için çok farklı gelebilir. lakin her toplumda bu tür akımlar ve hitler inkine benzer hitap şekilleri vardır.
ayrıca Türk ırkını diğer ırklardan üstün görme hakkına kimsenin diyeceği olamaz, isteyen istediği şekilde bir ırkı diğerinden üstün tutabilir.

şimdi bu düşüncenin kutsallarına bir göz atalım;

en başta atatürk
ardından eski türk boylarının kurucuları

kimlere karşılar ?

en başta araplara
ardından tüm dünya milletlerine

genelde milliyetcilikten korkan çekinen ya da sadece sulandırılmış milliyetciliğe hoşgörü ile bakan kişiler tarafından aşağılanırlar bunlar.

sen istediğin kadar tüm insanların eşitliğine inan, bu basit bir ütopyadır, insanlar eşit olamazlar ama kimin kimden daha üstün olduğunu ortaya koyacak evrensel bir tez de bugüne kadar ortaya atılmamıştır.

dolayısıyla, kimin kimden üstün olduğunu bilmediğimizden ortaya çıkan eşitlik karamının içi boştur ve koftur.

sonuç olarak, ilgili sitenin bilgi bankalarından ödünç bilgiler alınabilinir, işiniz bittiğinde de iade edebilirsiniz.
bunun size katacağı değerler, ordaki yorumları okuyup buraya yapıştırmak işleminden daha faideli olacaktır.

yoksa (bkz: #4069169) entry de ve çoğaltılabilecek diğer örneklerinde yazar şahısların osurma eylemi ve ve eylemin ipe dizilmesi bizler için bir anlam ifade etmemektedir.

zaten küfür ve hakaretlerde ne diyeceğini bilip, nasıl diyeceğini bilemeyen insanlar içindir ki ben yine de şüpheyler yaklaşırım böyle adamların bişey bilip bilmediği konusuna.

en nihai sonucunda, açın okuyun efendim sonra da kapatırsınız.

http://www.atsizcilar.com/
bünyesinde bol miktarda itçik bulunan site.

"içimde Türk'ün o dayanılmaz kanı kaynıyordu ama islamiyetten o çöl haydudu karı düşkünü muhammed'den tiksindiğim halde,Türk islam sentezi zırvası yüzünden Milliyetçilikten uzak durdum,taki bu siteyi gerçek duygu ve düşüncelerimin uyuştuğu bu siteyi ve sizleri görene dek. Sağolun varolun arkadaşlar,Türk olupta islamiyetten ayrı kalmak o kadar huzur vericiki.Umarım tüm gerçek Türk'ler bu arap hayranlığından vazgeçer ve özlerine dönerler."

http://www.atsizcilar.com...ke-kufur-ediliyor-10.html

yönetici olacak denyo da hemen bir alt yorumda hakaret eden şahsı hakaret etmemesi yönünde uyarmış ama yazıyı silmemiş. sülalesini sevdiklerim.
bir gurup komedyenin şaklabanlık yaptığı yer.
atsız'ı okumamış, anlamamış ve sindirememiş bir grup cahildirler. ne saf ırk tanımları, ne din anlayışları, ne türk anlayışları atsız'la örtüşmez.

bu ülkede en çok atsız beğ'e yazık oldu. o kadar ciddi ironi yaptı ki yıllardır anlat anlat temizleyemiyoruz. e oku desen kim okuyacak koca atsız külliyatını... okuduklarını anladıklarından da şüpheliyim ya...
(bkz: #2796841)
erkek icin kasmis, kaymis gibi adlar oneren eglence sitesi.
okudukça yarım yarım yarınılan, baka baka artık anlamsız gelmiş yiğit özgür karikatürlerine mükemmel bir alternatif. hem okumuş hem eğlenmiş oluyorsunuz, tıpkı sözlük gibi!
an itibariyle açılamayan mizah sitesi. zorluğu mu tecrübe ediyorlarmış, öyle bir yazı çıktı. unutmuşum lan ingilizceyi.
http://www.atsizcilar.com...o-facebookta-t105347.html

başlığıyla tekrar yarmıştır. seviyorum sizi.

atsızcılar'ın müdavimlerinden kürşad_urungu'nun üyeliğinin nasıl iptal edildiğinin öyküsü... çok acıklı, okuyun valla bak.
ilk gördüğüm de şaka mı lan bunlar diye düşündüğüm site. özellikle bir ülkücü konu açmış akıllı olun tarzı verilen cevaplar ilen aralıksız gülme krizlerine girdim.

ip adresin bu kürt piçi: 78.186.255.*

Adresin yarın elime geçer seni çıktığın yere komşu olan deliğe sokarım!

gibi çok ince mesajlar var.

http://www.atsizcilar.com...-duyurusudur-t105459.html
bu sitede yazanlar ciddi mi yoksa taşşağına mı yazıyorlar anlamadım ben arkadaş gitti. sağlıklı bir beyinden böyle cümleler çıkmaz sanırsam.
yeni eğlence kaynağım. götümü de koydum yanıma, ben okuyorum o gülüyor, o okuyor ben gülüyorum. en son okumadan güldük. ama yine güldük.

bedenin geri kalanını da aldım yanıma, ben okuyorum o gülüyor, o okuyor ben gülüyorum. ( götüm )
siteden şutlanan üyelerin altına

Maria Kılıklı Misyoner Olduğu Anlaşıldığı için Atılmıştır

gibi aforizmalar döşeyen adminlere sahip uykusuz'a tek rakip mizah portalı.
kürt değil k.rt yazan üyelere sahip gerzeklik abidesi.

pkk sempatizanları nasıl diyarbekir'i türkiye'nin olarak görmeyince türkiye'ye dahil olmayacağını düşünüyorlarsa bunlar da kürt demeyince kürtlerin yok olacağını sanıyorlar.

(bkz: bi siktir git çay koy)
--spoiler--

Bu milliyetsiz vatansızlar kürt terörist üretmek için "Cizre'ye kitap yağdıralım" kampanyası başlatmışlardı ama kürt terör örgününün şehit ettiği mehmetçikleri ve şehit ailelerini destekleyeci tek bir yazı yazmazlardı.

--spoiler--

işte bu mesajdır ki ki beni benden aldı. kitap okuyanlar terör örgütüne katılıyor mantığıyla hareket edenler yarın bir gün kitapları da yakar.

yoksa... yakmışlar mıydı?

(bkz: 80 darbesi)
yönetcileri tarafından sahte üyelerle doldurulmuş,amaçları Türkiye Cumhuriyetini ve Hürriyeti Türklüğe veren Türkçülük düşüncesini Marjinal bir düşünce olarak gösterme olan site.

Bunların şuan başları mı bilmediğim eski başları turkcu.netin başı Kemal aksungur Türk bile değildir.

Türk Budunu öbeğini garipseyen zavallılardan da bir farkları yoktur.

Türk budunu öbeği Göktürk Kitabelerinde geçmektedir.
insanlar değişik yahu. sanki başka bir boyut o site. ilk kez konulara böyle yorum yapan insanlarla karşılaştım. otağ diyor yahu, otağ saati var alt bölümde. gülmekten karın kaslarım o sitedeki insanların beyinleri gibi oldu taş gibi hani. şaka sitesi midir, stres mi atıyorlar yok ciddi bunlar hakikaten. *
edit:türkiye'de seçim olsa chp'ye oy vereceklermiş, mhp asla olmazmış.böyle demiş çoğunluğu. gözbebeklerim yuvalarından fırladı. kim bunlar, nerede yaşıyorlar, nereliler. tuhaf.
şimdilik internette kafatascılık oynamaktan baska ara sıra zirve benzeri bulusmalar dısında pek bir numarası olmayanların olusturdukları site. ileride tehlikeli olabilirler.
islam karşıtı bir guruptur ve ermeni kökenliler tarafından kurulmuştur.

Sitede müslümanlara,milliyetçilere,ülkücülere,alperenlere ağır küfürler ve hakaretler edilir.

Hz.Muhammed'e ,bütüm peygamberle ,müslümanlara ağız sözler sarf ederler..kimlikleri kimse tarafından bilinmez.

nihal atsız'ı ve Türklük maskesi kullanarak türk'ün bütün kutsallarına küfür ederler.
an itibari ile forumuna erişelemeyen site. halbuki ne güzel gülüyorduk, eğleniyorduk. umarım hacklenmiştir.
sabirsizlikla otağının tekrar açılmasını beklediğim site.
gök tengriye şükür otağını tekrar açmış olan site. çok mutluyum. şu an sevinçten ağlıyorum biliyor musun? nihayet internetteki en büyük eğlencem, neşe kaynağım, stress atma mecrama tekrar kavuştum. Hiç bir site bu kadar komik olamaz. emeği geçen herkese gök tengri kut versin.
otuzbirciler.com adresinin kardeş ve kandaşı olan site.
ciddi manada komik insanları barındıran site. şöyle ki;

"Türkçü olmadan önceki ülküleminiz (ideolojiniz) neydi?" şeklinde akla zarar bir anket yapmış arkadaşlarımız. biri de öyle bir cevap vermiş ki, konunun saçmalığını bile unutturuyor:

--spoiler--
Nasyonal sosyalist maalesef... çocukluk işte :(
--spoiler--
üye rütbelerinden birinde "aptal olduğu için siteden atılmıştır." ibaresi görülen site. *
judas, manowar ve testament'in satanist gruplar oldugunu iddaa etmislerdir. ilginc diyaloglar mevcuttur bu sitede.
güncel Önemli Başlıklar