bugün

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ile ziyaa nın karşı karşıya geldiği kıyaslamadır

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam:

istesem sözlükten yarım saatte 3 karı düşürürüm

evet efendim..

her ne kadar ahlakı ve ak partisine imanına bağlı bir insan olsa da, istediği an sözlükten çok değil yarım saatte üç karı düşürebileceğini iddia eden, kendine güveni tam, kaslı, muhtemelen ak partili ve dolayısıyla dürüst, yakışıklı sempatik, iri penisli, zengin, zeki, biraz şımarık, damarlı elleri olan, adonisli, badem yüzlü, sempatik vücutlu, gencecik ve sadık bir erkeğin dilinden dökülebilecek cümle.

evet kardeşim aynen öyle. eğer istiyim canı gönülden yarım saat içinde üç tane karıyı sandaletlerime kapatmazsam en adiyim. bu kadar da açık ve net konuşuyorum. kimse kusura bakmasın, kıskanmasın da. herkes haddini bilecek. benim arkamdan gönül eğlendiriyor, yok şöyle böyle demişler. burdan hiçbir kızla gönül eğlendirmedim, sadece yatağa fırlatıp bıraktım kendileri gerisini getirdi. sonra da ben efendime söyleyeyim duygularıyla oynamışım. ulan oynanmadık yerleriniz kalmamıştı zaten.

asabımı bozmayın şantajcı biri olarak mahkemelere düşmek istemem.

*eğer yalanım, abartım varsa yatalak valideciğimi yedi uyurlar s.ksin. bu kadar da açık ve net konuştum.

ziyaa: http://www.youtube.com/watch?v=ys2PT5apXV8

- Başka nerelere gittin almanya’da Ziya amca?
+ Aslan avına gittim.
* Ziyaaaaaa.
+ Efendim abi?
* Ulan deminden beri çocuklara atıp tutuyorsun artık sabrım kalmadı, Almanya’da aslan ne gezer be!
+ Aman abi ya olmaz olur mu? Ee tabi Afrika’daki kadar bol değilse de üç beş tane bulunur.
- Hadi şu aslan avını anlat!
+ Haa evet. bi gün arkadaşlarla ormana gittik, elimde tüfek ağır ağır ilerliyorum derken birden onu gördüm.
- Neyiii?
+ Aslanııı! Bir kaç metre ötemdeydi böyle şey olamaz Allah Allah boyu on metree!
- Aslanın boyu on metre mii?
* Ziyaaaaaaa!!!
+ On metre değilse de beş metre var.
* Ziyaaaaaa!
+ Yani aslan kadar aslan. Hemen doğrulttum tüfeği tıkkk tüfekte kurşun yok!
- Eyvahh sonra?
+ Allah’tan üzerimde çakı var, hemen çektim çakıyı açtım.
- Sonra amca?
+ Atladım aslanın üstüne! karnına tak tak tak tak!
* Ziyaaaaaa! çakıyla aslan mı öldürdün?
+ Öldürdüm, öldürdüm abi ya! Bacaklarını ayırdım aslanın…
* Sus ulan!!! Şimdi ben seni öldürücem haaa!

seçim sizin benim oyum hicbiseyebosunaiclenmeyenadam a..
hbbia'nın açık ara farkla sallama rekorunu geçeceği karşılaştırmadır.