bugün

Ne yazık ki bizim dediğimiz çıkarsa ateistler haklıymışlar bile diyemeyeceksiniz.
Ateistler haklı ise mümkün değildir.
duanın iyileşmeye etkisi varsa bu adam dua edip ölünce ne tür bir etki yapmış oluyor?

bu saldırganlık mı şimdi?

sen hasta olan annen ölmesin diye bir köşede dua ediyorsun ama o ölüyor o zaman niye dua ediyorsun?

mantık bu.

bunun saldırganlıkla alakası yok. ayrıca ahirette görüşürüz tabi ama ben cehennemin en alevli yanında olacağım beni göremezsin belki.( çok romantik oldu alevli cehennem bence)
ha işte orda dur ben inanıyorum var diyorum ve bazen de keşke hiç olmasaydı da bu kadar kötü insan iyilere zulmetmeselerdi görmeseydim bunları diyorum. tecavüze uğrayan bir çocuk kadın haberini okuduğumda binlerce ahiret olsa ne yazar kim o iğrenç insanlar ateşte yanarken oh der ki müslüman demez ki çünkü ona iyi olmak öğütlenmiştir. ateist arkadaşları bu dünyada kötü değilse hakkım helal diyorum orda da şikayetçi değilim.
şayet öyle birşey olursa müslüman arkadaşlara rezil olmamak için ağaçların arkasına saklanmak suretiyle görünmemeye çalışacağım , görünürsemde tanımazlıktan geleceğim karşılaşmadır.
ailesi ateistse ateist olan ailesiyle karşılaşmaktır.