bugün

Recm olayını açıkla önce ey Müslüman, sonra başkasına bok at.
Ensar da mı atayiz?
http://www.youtube.com/watch?v=CFVlbRxINas
Ah Muhsin Ünlü'ye kulak verdirten iddiadır.

Şöyle ki:

"biliyorsun zalimin dediği olur ortadoğu’da
dur küfretme. zalimler de allah’a dahil!"
bence hiçbir şekilde bireysele indirilmemeli. 90 yaşındaki kadına tecavüz eden faslı 19 yaşındaki çocuk müslüman. böyle bireysele indirirsien milyonlarca zalim müslüman gösterilebilir. en başında sünniliği oluşturan muaviye daha muhammed ölür ölmez iktidar kavgasına tutuşmuş kuranı da buna mızrakların ucuna(o bel üstünde tutuğunuz çok değer verdiğiniz) takarak alet etmiştir.
olayın aslında islamiyetle ilgisi yok. tüm dinler istisnasız tüm dinler, indiği andan itibaren kan döktürür. gereksiz savaşlar çıkartır. hristiyanlar yıllarca haçlı seferleri düzenledi. neden? dini saçmalıkla uğruna. şimdi işid var işide gerçek islam değil diyorsunuz. ama o adamlara görede siz müslüman değilsiniz. ve benim şaşırdığım nokta 21. yüzyılda bile hala din savaşları olması. hayret ediyorum ve tanrının insanları en yakın zamanda bütün dinlerden arındırmasını umuyorum.
Ateist değilim ama genellemeyi yanlış östesi buluyorum iyi bir ateist dostunuzda olabilir müslüman bir düşmanınızda.
zalimlik gaddarlık adaletsizlik insanın vicdanı ile alakalıdır kimse ateist diye zalim ya da müslüman diye merhametli değildir.