bugün

hala bunu göremeyen insanlar var.

adamda allah korkusu yok! kolayca gidip birini öldürebilir veya tecavüz edebilir. cehenneme gitme korkusu yok, ahlak yok. nasıl sokakta gezmelerine izin veriyor sunuz?
apaçık bir gerçektir!

çoluk çocuğa bomba bağlayıp, düğünlerde patlatır bunlar!
içinde allah korkusu olup da insanlık nedir bilmeyen sözde dindarlar kadar tehlikeli değillerdir.
Siz müslümanlar sadece allahtan korktuğunuz için mi bunları "yapmıyorsunuz!". Yani siz aslında ahlaksız bireylersiniz göt korkusu olmasa ortalığın amına koyarsınız öyle mi. Söyler misin bana müslüman ülkelerde neden tecavüz ve suç oranları yüksektir? Senin beğenmediğin ateist birey cennette huri sikecem ödülünü beklemeden iyiliğini yapan insan gibi yaşayan bireydir ölün de kurtulalım amk kavuşun hurilerinize.
Hiçbir ateist, Allah korkusu olan müslümandan daha tehlikeli değildir.
görsel
onlar islamı kötülemek isteyenlerin eylemleridir. inanarak salaklık ediyorsunuz.
Genellememek lazım. Ama çoğu tehlikeli.
Ben daha dunya da allah korkusu olan birini gormedim. Ateistlere has bir durum degil yani bu.
Allahuakbar diye bağırıp kafa kesmiyorum, deri yüzmüyorum, esir kadınlardan harem oluşturup her gün tecavüz etmiyorum, 4 farklı cariyeyle evlenmiyorum, çocuk gelin getirmiyorum. Bunları yapsam tehlikeli olmazdım gözünüzde ama inandığın şeye inanmadığım için tehlikeliyim değil mi ? Kolay gelsin yobaz kardeş.
mao
lenin
stalin
ashabı uhdut
hulagu
cengiz
sezar
pinoche
kim il sung
pol pot
hideko tojo
bunlar müslüman,iman ehli,namazında niyazında dini bütün müslümanlardı
ömürleri boyunca bir karıncayı incitmediler.
hepsi son derece insancıl ateistlerdi.
davar nedir? kime denir?

Davar, koyun ve keçi gibi küçükbaş hayvanlara ve bunların sürüsüne verilen ad.

kaynak: türk dil kurumu

3 sevimli davar selfiesi..

görsel
evet çok tehlikeliyizdir. o yobaz beyinlerinize gerçekleri söylediğimizden tehlikeli görmektesiniz.
Allah korkumuz var diyen insanlar artık bu ülkede insanları öldürüyor. Allah diyip onu kullanarak infazlar yapıyor. Ateist dediginiz insanların hiçbirinden bir zarar görmedim.
ateş olsalar düştükleri yakarlar.