bugün

metal müzik şeytanın müziği, bunu hepimiz biliyoruz.

ve ateistler genelde bu müziği dinler.

tesadüf mü?
Sonra metal dinleyene dinsiz gozuyle bakilmasina da kimse kizmasin.
şeytana inanmayan insanın şeytanı öven müzik dinlediğini savunan önerme. Kafalar çok güzel.

Satanistler ise daha çok klasik müzik, opera, darkwave sever bu arada. Metalde de belki black. O kadar.
Kırk yıllık torbacıyım, böyle kafa yapan mal satmadım.
1- ateistler de, müslümanlar da metal müzik dinleyebilir. kötü bir şey yoktur hatta rap ve pop tan daha kalitelidir.

2- metal müziği satanistler dinlemez, metal müzik şeytanı övmez.
Yanlış bir önermedir. Bulunduğun çevreden ötürü 3-5 kişiye denk geldiysen bilemeyeceğim. Tüm suçlamalar bitti, şimdi de satanist adını mı takacaksınız ? Ben bir ateist değilim; ancak bu ülkede ateistlere yapılan saygısızlığa göz yumamam. Bir de islamiyet hoşgörü dini diyorsunuz ya... tamam sizler gerçekten hoşgörülüsünüz.
sordum sari cicege annen baban var midir? dinleyenlerin de hepsi musluman. Sen de bana bunu acikla efenim.
işte bunlar hep önyargı
önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur.

20yıldır metal müzik dinlerim,thrash ağırlıklı; telefonumda bile 2 adet Kur'an-Kerim uygulaması mevcut olup,kendimi dindar olarak adledebilirim(dinci asla değilim).entrylerimden anlaşılabilir.
Örneğin bir önceki ve #32696891

Yani öyle sığ ve katı sınıflandırmalar doğru sonuçlar vermez.
ateistlerin şeytan müziği dinlemesidir.

tesadüf müdür?
müslüman olup heavy metal çalan bir grubun üyesiyim, bu arkadaş her gün ilahi dinliyor sanırım, rap için de keş müziği diyorlar. güzel ülkemin mükemmel önyargıları