bugün

Aynen katılıyorum hunharca siciyor bide pezevenkler.
alakası yoktur, bizim vergimiz oraya gidiyor ve imam kadar oraya sıçma hakkımız statüsel olarak vardır. diyanet bu konuda aksi bir fetva bile veremez.
Gereksiz kampanya.

Ateistlerin de vergisiyle yapılıyor o camiler. Ateistlerin alkollerinin vergisiyle odeniyor elektrik, su, imam maaşı.
bazı kodğumun salaklarının bilmediği, cami imamlarının maaşları, caminin elektiriğini ortak vergiden sağlandığıdır.

ayrıca diyanet gibi sizi evcilleştirsin diye sikko kuruma vergi gene herkes üzerinden veriliyor.

bunu da diyelim, belki bazı mallar zamanla anlar.
görsel
oo kılavye delikanlısı alırım bir dal.

affedersiniz bazı andavalların anlamadığı o verginin ortak olduğu, yani müslümanların tapınaklarına ve diyanet kurumuna ortak vergi verildiği.

sen müslümansan tabi vereceksin, sorun bunların devletten karşılanması ve ortak vergi ile ödenmesi. burada haksızlık var.

küfür etmek bunu çözmüyor maalesef.
ne oldu lan afacan!

senin ki diyanete gidiyormuş, benim köprüye, yola falan.

güzel mantık, her şeyi çözdün.

devir senin devrinmiş, o değil fikrinizi savunmaktan acizsiniz, böyle bir matematik mi olur?

kısacası öznel alanlar ortak vergiden verilemez. yol, hastane, köprü falan filan bunlar kamudur.

kamuya aittir, camiler ise müslümanlara aittir.

bu kadarını anlayacak beyin yoksa, öyle esip gürler sonra da sönersin işte.
leşleri de musalla taşına gelmesin. timurtaş hoca allah rahmet eylesin.
Amo büz vergü veryoyuz.. Uç kuruşuna mı kaldık amk. Benim vergimle devlet tiyatroları işeltiliyor. Ben tiyatro sevmiyorum ne olacak.
"Ateist bokuyla müslüman boku birbirine değince oruç bozulur mu?" Sorusunun getirdiği hiddetle ortaya çıkmış talep kanımca!
Camilerin % 90 halk topladığı paralarla yapar. Devet elektrik ,su vs karşılıyor. cicişler..