bugün

inkarcıların yüce kitabımıza apık sapık iftirlarıdır...öyle ki hiçbir bilimsel açıklama yapamadan öylesine sıçmadan attıkları iftiralardır..allah ın ayetlerini boşa çıkarmak isteyenlere allah ebedi cehennem ateşini hazırladı..rabbim bize yani iman edenlere sizin gibi kafirler cehennemde cayıt cayır yanarken o acı feryatlarını gösterecek ve bizde o zaman sizinle alay edeceğiz..yok efendim kuran a göre dünya düzmüşte bilmem neymişte..ulan akılsız cahil adamlar biraz okuyun da tefsire ve arapçada o kelimeye verilen anlamı tam olarak anlamaya çalışın...bizde türkçeye göre fitne tamamen kötü bir anlam ifadesi taşırken arapçada iyi ve kötü manalarına gelebilmektedir..araştırıldığında görülecektir..kuranın mucizeleri sayılamayacak kadar çoktur..ama sizin gibi adamlar da lazım ki esaslı kafirler için cehennem hak olsun..allah sizin gibi kafirleri yani kendisi kafir olduğu halde başkalarını da kendisi gibi yapmaya çalışanlara doğru yolu nasip etmez inşallah ve o küfür içinde ölürsünüz...ateş heryerden bedeninizi sardığında orada derin derin inleyeceksiniz ve böğüreceksiniz..sonsuzluk aklınıza geldiğinizde orada çıldıracaksınız..doğru yola erin demeyeceğim çünkü eremeyeceksiniz..allah ın laneti sizin gibi zalim ve kafirler üzerine olsun.amin.
yok insansız hava uçakları son teknoloji ile donatıldığından pilota ihtiyacı yokmuş da, uzaktan kumanda edilebiliyormuş da. hepsi ateist sıçmalarıdır.
edit: atesitler önce yerçekimi kuvvetini yenmek için yaptığımız uçakların karşı koymaya çalıştıkları yerçekiminin nedenini söylesinler bence. elma düştü kafaya kütleler birbirini çeker. büyük kütleler küçükleri çeker. ee peki neden? yerçekimi bulunması neden kütlelerin birbirini çektiğini açıklıyor mu? Newton bile bunun sebebini bilmezken ateistlerin saçmalarını şimdiden tahmin edebiliyorum. biri kütle uzay zaman bükülmesine yol açıyor. o bükükten kütleler kütleye doğru gidiyor. quantum mekaniği graviton parçacığı falan filan. hepsi formül olarak kalmış, ve insanların algılayabilip ispatlayabilicekleri şeylerden çok uzak. kovayı döndür bak su dökülmüyor aynı şey diyen ateist arkadaslarımın alnından öper insansız hava uçakların nasıl uçtuğuna biraz daha kafa yormalarını rica ederim...
Dindarların sıçmalarının yanında hiç birşey. Akılsız, cahil diye nitelendirdiğin insanlara bak.