bugün

normal insandır. millet tatil yaparken aynı parayı alıp boşa çalışmak gibi bir eziyete katlanma zorluğu olmayan insandır. normal insandır neticede.
densizdir. net.
bunlar vatana millete daha hayırlı olduklarını söylüyorlar ya oturun da çalışın o zaman dedirtir.
ironik bir durumdur. net densizdir.
dini kullanan akıllı adamdır.
yapmaması için sebep ne merak edilendir. Bende atatürkü sevmeyip onun milli bayramlarında tatil yapan şerefsiz yobazlar desem hoş olur mu ? Mesele dinse herkes dinine göre yapsın tatilini oldu olacak, yahudiler cumartesileri tatil yapsın, hristiyanlar da noel haftası ve diğer dini tatillerinde işi gücü bıraksın o zaman var mı böyle saçmalık ya ayrımı mı olurmuş tatilin.
dinin nimetlerinden faidelenen insanoğludur. aynen kurban keserek faidelenen diğeri gibi.
ne yapsın herkes tatil yaparken kapalı olan okuluna falan mı gitsin? bir müslüman olarak saçma bulduğum cümledir.
olmaması gerekirken dini bayramın resmi tatil olduğu ülkede başka yapacak bir şeyi olmayan ateist kişisidir.
müslüman olduğu halde hristiyan bayramını 1 ocağı tatil olarak geçiren dinci pezevenklerden daha farklı olmayan insandır. sabah sabah dininize de imanınıza da...
Muslumanlik hosgoru dini. Sizin gibi ilmi kamillerin sigligi yuzunden hala bu sacma seyler konusuluyor. Sen allah misin? Adam ozgur bir birey istegine ibadet eder yada hic inanmaz kendi problemi sen neden kastiriyorsun ki. Insanin oncelik gorevi saygi duymaktir. Insan insan oldugu icin sevilir.
ek iş mi bulsun napsin?
bir angutyus tespitidir.

tanım: resmi tatil olduğu için bazılarının içine batsa da hakkı olan tatilini tepe tepe kullanacak olan insandır.
ne yapacak adam memursa bayramda açın daireyi ben çalışacağım mı diyecek? bazılarının kafası hiç çalışmıyor.
Adamın tatil yapması senin neden zoruna gidiyor ki ? 1 ocakta sen ne yapıyorsun ?
bayramı sadece dinin gereği olarak gören, bir birliktelik kültürü olduğunun farkında olmayan müslümanın beyanı. ateistlerin de eşi dostu vardır ve onların bazısı müslüman bazısı ateist olabilir. ama bayramda birlikte vakit geçirirler çünkü o gün bayramdır.
tipik bir şakirt tespitidir. Adamin calistigi yer kapaliysa adam ne yapacak.
eğer müslüman olmadığı halde günde 5 vakit ezan sesini dinlemek zorunda kalıyorsa tatil en doğal hakkıdır.
Kurban kesmediği halde 9 gün tatil yapan densiz gibidir. Gibi gibidir.**
sıcak yerlere akar. aile büyüklerine değil.
(bkz: ateist olduğu halde 9 gün tatil yapan densiz)
taşaklarını balkanlara doğru yayarak tatil yapacaktır. ne eser simdi hava püfür püfür hacı..
tatil değilmi? kardeşim, istediğim planı yaparım.
yine nefret ettiği bir şeyin getirisinden yararlanmaktadır.

halbuki bayramdan önce "ay bu müslümanlar canım hayvanları kesiyorlar.s.s caniler bunlar.s.s" diye diye kafamızı becermişlerdir.
tamam, çalışmayın ama bizden önce de tatil planları yapmayın.

bir de bazı geri zekalılar çıkıyor ki ülkenin tüm vatandaşlarını ilgilendiren, bir ateistin, bir hristiyanın, bir akp'linin, bir chp'linin de hak sahibi olduğu önemli milli bayramları belli kesimden yasaklamaya kalkışıyor. sen kimsin ki bir türk'ün milli bayramını kutlamasını eleştiriyorsun? oysa dini önemli gün ve geceler sadece o dine mensup olanları bağlar, hem o dine ve mensuplarına hakaretler yağdırıp da o dinin getirisinden yararlanan yüzsüzleri değil.
bunlar küçükken el öpüp harçlıkta alıyordu ya la !! çıkın lan paraları diyanete gönderin.

edit: nokta koydum hacı devamını beklemeyin diye. bu arada herkese iyi bayramlar hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye.
3 sene önce açılmış başlık, o Zaman da varmış böyle ateyiz densizler.

Hem oruca, Bayram'a bok atarlar, Ramazan ayı boyunca içki içme zirveleri düzenlerler, ama Bayramın getirisi olan 9 gün tatil olunca dibine kadar kullanırlar..

Ulan at kafası, gidip patronuna 'ben işe gelebilirim, dine inanmıyorum, benim için bayram diye bir şey yok' desene? Yemez değil mi? Çıkarcı pislik zihniyet işte...