bugün

bunun sebebi,her gelen gidenin binmesinden mütevellit kasların aşırı yıpranması sonucunda meydana gelen erken ihtiyarlamadır...bu da sağlıksız ve marjinal seksin insan bünyesine verdiği tahribatın sonucudur.
dedesi yaşında adamların altında inlemeye mecbur bırakılmış türbanlı kızdan iyidir.
yanlıştır. ateist dediğin zaten araştırandır, sorgulayandır. yani ateist kız dediğin kişilik büyük ihtimalle senden daha bilgili ve senden daha zeki. zeki olduğundan ötürü de sağlığına zararlı işlere kalkışmaz.
inançsız olmalarının psikolojik dünyalarına yaptığı etki sonucu erken yaşta çökmeleri durumudur.

öyle ki; 18 yaşında olup 25 gösterenleri mevcuttur.
ateistlerin kadınları sığır gibi hunharca kullanmasından kaynaklanmaktadır.
yani sen böyle dersen ben de derim ki sana, musluman kadınlar alınıyor 20 30 yaş büyük erkekler tarafından, köle gibi çalıştırılıyor evde, sadece yemek yap ev temizle, çocuk bak akşam olunca 3 saniye altımda inle, eller meller yıpranmış çamaşır bulaşık yıkamaktan, teknoloji size ters ya ondan, alamıyonuz bi çamaşır bulaşık makinası, 03298423 cocuk doğurup büyütmekten vajinası dizine inmiş, emzirmekten memeleri solmuş, adam işine gelince canı sıkılınca dövmüş suratı yıpranmış..

olmaz demi böyle desem. o yüzden insanları tahrık etmeyin.

göt zoruyla tanım; ateist kıza aşık olup köydeki türbanlıyla evlenmeye zorlanan yazar söylemi.
hayatın onları yormasından ileri gelir.
başlığı sol framede görünce "eğer konu sekse bağlanmamışsa sikimi keserim" dedim.
troller yine yanıltmadı - sikim sapasağlam.
siz hangi tanriya inaniyonuz? tarzinda sorular yuzunden hayattan sogumus ve sinir sistemi cökmüs olan kizdir.
Ateist demek her gördüğünün altına yatmak mıdır? nasıl bir düşünce anlayışı bu sen allah korkusundan yapmıyosan hiç durma yap daha iyi. içlerinden gelmediği sürece yaparlar veya yapmazlar önemli olan inanç değil insanın içinden ne geldiği..hep gün namaz kılıp insan yakanlari boğazlayanlari biliyoruz.
ahlak denilen şeyi ve hatta onu da geçtim tercih denilen şeyi memleketin bir köyü sanan zır cahillerin, boka bulanmış gözlerinin bir sonucudur.

o başlıksa, bu tanımdır. kimsecikler bakmasınlar kusura.

has konuya geliyorum şimdi de yukarıda bahsettiklerimizi de gözardı edecek olursak şöyle bir şey var, buyrunuz;

(bkz: evrensel ahlak yasası)

ama şimdi bir de bütün hadisesi 200 gram etle çevrelenmiş bir zar olanlar var ki annelerinde bu zarın olduğunu sanarak yaşıyorlar kendileri anladığımız.

konu derin, hava serin, bana müsade gençler bi yol verin...(öyle de ciddiyetimi kuşanmış hâldeyim hani)
ateist oldukları için çökmezler aslında.
her türlü pisliği yapıp; "ne yapalım allahın takdiri" diyerek bağlamadıkları ve tüm hayat boyu kendilerini etraflarında olup biten herşeyden sorumlu hissettikleri için erken çöküyor olabilirler.
olsun. onların erken çökmüş gözlerinden öpüyorum.