bugün

kendileri gibi düşünmeyen, yaşamayan insanlara hayatı, ellerinden geldiğince zorlaştıracaklardır. net.
Atatürkçü kılıklılar gelirse ne olacak?
(bkz: Kemal kılıçdaroğlu)
Atatürk gelse, önce atatürkçü geçinerek ondan nemalananları asar, sonra diğerlerini, ama atatürkçüler gelse ki öyle kimseler yok şu ülkede,
en büyük büstü yapan değildir atatürkçü olmak.
Her mahalleye bir istiklal mahkemesi.
Muhalefetin kaldırılması.
Tek partili demokratik dönem.
Akp dönemi yolsuzlukları aynen devam.
Hizmet yalnızca kendilerinin yoğun olduğu bölgelere.
1- hile ile, rant yoluyla ihale almış Ve devletin kaynaklarına zarar vermiş tüm iş adamları Ve şirketlerin mallarına el konulacak. ONlara peşkeş çeken rüşvetçiler tutuklanacak.
2- torpil ile memur yapılmış herkes atılacak. Devletten aldıkları tüm maaşlar 2 katı şeklinde geri alınacak. Devletten aldıkları tüm paraları ödeyene kadar mal varlıklarına el konulacak.
3- tekke, tarikat Ve cemaat namına ne varsa kapatılacak.
4- kamu görevini akp görevi haline getirmiş tüm bürokratlar derhal kovulacak.
5- yandaş medyanın tüm kirli manipülasyonları ortaya çıkarılacak. Gazetecilik adı altında tetikçilik yapan tüm şerefsizler bütün kirli Bağlarıyla ortaya çıkarılıp, cezaevine tıkılacak.
6- hepsinden önemlisi; bu geçirdiğimiz cahiliye döneminde Atatürk'e, cumhuriyete, laikliğe küfür eden kim varsa istisna göstermeksizin asılacak.
eğer gerçek Atatürkçüler gelecekse ülke güzel bir hale gelir ama chp görünümlü terörist sevici atatürkçüler gelirse o zaman halimiz yaman.
Bütün müslümanları Arabistan'a sürüceğiz, herkesin soyadının başına ata koyacağız sonrasındaki karışıklık olmasın diye oğlu moğlu koyucağız. Camileri kapatıp kerhane yapıcağız... görürsünüz siz.
inanmayın şaka yaptım, hiçbir şey olmaz Türkiye'yi daha yaşanılabilir hale getiririz, o kadar.
imam hatipler azaltalacak ve zorunlu kılınmayacak,
vergiler düşürülerecek
özelleştirme anlaşmaları tekrar gözden geçirelecek devletin kasasından çalınan paralar geri toplanacak
darbenin siyasi ayağı ortaya çıkarılacak ve yargılanacak
ışid,reza ve 17/25 aralık sanıkları yargılanacak
eğitim,sağlık,tarım,ekonomi planlamaları yeniden düzenlenecek.
daha çok iş var çoook.
iktidara gelecek atatürkçü mü var memlekette. kim atatürkçü ? sırtında atleti terör destekçisi hainlerle yanyana sözüm ona adalet yürüyüşü yapan zihniyetmi, meydanlarda bolca atıp tutan lakin sandığa gelince emrin olur reyiz diye selam duran zihniyetmi. söyleyin lan hangisi atatürkçü de hangi iktidara gelecek.

o güzel insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler, demirin tuncuna insanın piçine kaldık.

- aga ben acayip atatürkçüyüm biliyonmu
+nasıl yani
-misal gecen sene tüm saygı duruşlarında ilk ben kalktım, en son ben oturdum. hatta saygı duruşu boyunca nefes bile almadım. o kadar sağlam atatürkçüyüm yani.
+bak seeen
- hatta atatürk büstüne celenk koyma törenlerini bile kaçırmadım. o çelengi ben tutmak için kavga bile ettim.
+vay beee. yav senin biraderin tayini muşa çıkmamışmıydı hala buralarda hayırdır ?
- yav aga ne işi var muşta. rapor aldık bakıcaz bir çaresine. neyse ne diyodum . haaa hatta türbanlı komsuyla selamı bile kestim. cahil insanlarla ne işim olur dimi ama. zaten muhasır medeniyetlerin seviyesine ulaşamamızın tek suçlusu onlar değilmi ?
+ hmmmm. bu arada yeni takımın güzelmiş. güle güle giy.
- dolce abi boru değil. sen hala karaca takılıyosun plazada off abi bunlar. o kadar maaş alıyosun biraz klass takıl.
+muassır medeniyetlerle kucaklaş diyosun yani.
- ne alakası var abi medeniyetle markanın. yav senin niye benim gö(z)üme gö(z)üme bakıyorsun.
+ben ibneyi gö(z)ünden tanırım. bu kafayla seni zaten sevecekler yabancıya gitme diye bakıyorum. bilirsin severim seni.

edit: dialog gerçek olaylardan esinlenilerek yazılmıştır.
Aynısının laciverti olacak insanları ötekileştiren yönetim şekli devam edecek bize şuncu buncu değil gerçek yöneticiler lazım birbirine bişeyleri peşkeş çeken rant kavgasında olan insanlar değil.
Ekmeğin 1.5 tl olduğunu düşününce karne ile ekmek almak o kadar korkutucu gelmiyor...
köy enstitüleri açılıp diyanetin yetkileri ve bütçeleri kısıtlanacak.
imam hatipler kapatılsın!
Ölü gömmeye imam bulamayacaz yine. Nasıl ki, akpden evvel, namaz kilamaz, oruç tutamaz, hacca gidemez, allah bile diyemez haldeysek, yine ayni zulümle yüzyüze kalırız. Çünkü akpden önce hiç müslüman yönetici yoktu, hepsi kemaliz atayizdi. Reyiz geldi, hamdolsun içimiz imanla doldu.

Bütün camileri ahır yapıp, türban takanlari kirbaçlatır bunlar.

Akpli çomar mode off

iktidara kim gelirse gelsin, halk yukarıdaki zihniyette olduğu sürece, bu memleketten hayırlı bir şey çıkmaz.