bugün

an itibariyle twitter'da türkiye gündeminde.

görsel
Nasıl bir memleketteyim aklım almıyor artık . Geçen yine böyle bir mevzuda girdiğim entry yüzünden çaylaklığa dönmemiş olsaydım yine aynı söylemlerde bulunurdum. Neyse içimden söyleneyim .
Twit atanların çoğu karşıt görüştekiler ama. Şu ht nin açılmış olması bile utanç verici tabi o ayrı.
görsel
Stepneden ses gelecek mi bu istekler için çok merak ediyorum.
1920'li yıllardan beridir bilinen bir gerçek. esasen hangi tayfa olduğu da biliniyor. sadece açıktan söyleyenler değil, söyleyemeyen ama uygulamada da kendini gösterenleri biliyoruz. bu tipler daha çok atatürk'e vuramayıp inönü'ye vururlar mütemadiyen. ama laf aslında oraya, yani atatürk'e gider. bunu da bilirler elbet, bilerek yaparlar.
sosyal medya lağımını aklı erdiğince kullanan fatih tezcan kafası ve cahil tayfasının nereden alındığı belli cesaretle sürekli ısıtıp ısıtıp servis ettikleri örneklerden biridir. erdoğan'ın alıştıra alıştıra islam cumhuriyetini kuracağına inanan bu cahiller tarihin tekerrürden ibaret olduğunu unutup şu an yaşadıkları mayhoşluk ile zamanı geldiğinde başlarına gelecekleri hayal edemiyorlar. sonra ne mi olacak? yine baştan başlayacaklar... yine mağdur edebiyatı, yine bizi ezdiler, yine dinimize saldırdılar vs.

not: malum kişiler bir taraftan da kamuoyunu yokluyorlar. sorsanız haberleri yok hatta tasvip etmiyorlar ama tepkilere göre planlama yapmak biliyorsunuz ki en önemli özellikleri.
Maaşlı troller iş başında.
Yobazların ve ak-itlerin açtığı tag.

(bkz: yallah arabistana)
akabesiz ve mehabesiz

rte siz ve bahçelisiz

bir türkiye istiyorum.
Cumhuriyete reklam arasi diyenler yayinlarına baslamıs demekki.
Ama unutmayın o tv binanizi kokünden kaldiracak bir irade var.
Ak yobazların zırvalarından biridir..

Yallah arap çöllerine, afganistan'a, iran'a, pakistan'a yallaaah!! Zaten bu ak yobazlar, ancak böyle pok çukuru ülkelerde yaşamayı hak ediyorlar..

Neyine bunların laik türk cumhuriyeti?? Bunların çölde bedevilik yapıp, deve sidiği içmesi lazım ancak.

Bu ülkenin mankurtlara, untermenschlere ihtiyacı yok evelallah. Gerçek türkler bu ülkede sonsuza dek yaşayacağına göre, atatürk ismi de asla silinmeyecektir. Avcunuzu yalarsınız ancak avcunuzu.. Kimsenin gücü yetmez atatürk'ün adını silmeye.. Buna kalkışırlarsa şayet, biz onları yeryüzünden sileriz, o kadar..