bugün

(bkz: atatürk ün rüya görürken fotoğrafının olmaması)
bu milletin atatürk'ten alıp vermediği nedir? size ne oruç tuttuysa veya tutmadıysa. böyle bir fotoğraf hayatınızı nasıl değiştirecek acaba sorusunu sormak zorunda bırakan fotoğraf. Bir fotoğrafın olması veya olmaması ne değiştirir diye sorduran durum.
Cahil insanın uydurduğu yeni saçmalıktır. Atatürk'ün fotoğrafları genelde savaş meydanlarında ya da meclis kürsülerinde vatanı kurtarmak üzeredir. Atatürk'ün çok iyi Kur'an okuduğunu bilmeyen kişinin zırvasıdır.
(bkz: atatürk ün break dans yaparken fotosunun olmaması) kadar ilgi çekici bir mevzu değildir.
(bkz: herkesin inancı kendine)
ataturk alevi olabilir.
kafirun suresi.

Mekke'de nazil olmuştur. 6 ayettir. Kafirlerden söz ettiği için bu adı almıştır.

Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

l. De ki: "Ey kafirler."
2. "Ben sizin taptıklarınıza tapmam."
3. "Benim taptığıma siz tapacak değilsiniz."
4. "Ben de sizin taptıklarınıza tapacak değilim."
5. "Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz."
6. "Sizin dininiz size, benim dinim bana."
siz oruç açarken fotoğraf çektiriyor musunuz? diye cevaplanabilecek sözdür.
Atatürk kurtuluş savaşını cenabet kazandıysa ingilize manda olaydık iyiydi kafası (bkz: Atatürk ün guslederken fotoğrafının olmaması)
nikon'un zeissin terbiyesizliğidir.
zinhar atatürk ün fotoğrafçısı bütün gün oruç tutup iftarda ezan okunur okunmaz yemekler saldırıyordu. fırsat olmayışındandır.
Gösteris icin oruc tutulmaz bu baglamda oruc açarken siz fotograf cektiriyor musunuz? sorusunu akla getirir.
atatürk ün şakirt asaraken de fotografı yoktur ama buna rağmen nefret edebiliyorsunuz. kuş beyinliler ordusu.
Şöyle ki; hiçbir kimse o kadar alçalmamıştır ki; atatürk'ten söz ediyoruz. Şahsen ben oruç tutarım tutmam bu 1. Tutarsam kendime tutarım bu 2. Günümüzde 1-2 gerizekalı mahlukat, oruç tutup böyle saçma sapan başlık açmasın bu 3. Bu ülkede çoğu kişi oruç açarken neden bir fotoğraf çektirsin ki ? Ben çektirmedim diye inançsız mı oluyorum ? işte cahillik. Adam tutar tutmaz kimseyi ilgilendirmez. Sonuç olarak o adama şükr etmen gerekir. Haşa önce Allah'a tabiki sonra atatürk'e. Çünkü senin ananı, bacını kardeşini kimseye köle etmediği için şimdi suçlayın bakalım. Zaten sen köle olmuşsun. Bir iki adam gelir bir cümle söyler. Bir kaç "kendini politikacı olduğunu sanan"-sözüm meclisten içeri- kendi kafasını çalıştıramayan zümrenin başkasına laf veya sözle sataşma gibi bir hakkı yoktur olamaz da. Lütfen bizi saçma sapan başlıklar altında da yormayınız.
Bu başlığı açan sevgili yazar. Ananın oruç açarken fotoğrafı var mı ? Bilelimde ona göre tedavi uygulayalım.
süpersonik ultra donanımlı über zeki insan düşüncesidir. *

atatürk ün sevişirken fotoğrafının olmaması da onun iktidarsız biri olduğunu düşünmeme sebebiyet vermişti. bu başlığı okuyunca da tam oldu.

(bkz: beyin bedava) fakat kimileri hala reddediyor. zira onlar bedava mal kullanmazlar. zaten kendileri maldırlar.

1- avm lere normal kapıdan değil, mal kabul kapısından girerler.
2- öldüklerinde cesetleri çürümez, dünyada kalırlar. (bkz: dünya malı dünyada kalır) ***
3- mallık parayla olsaydı gider banka kredisi kullanırlardı, yinede mallıklarına devam ederlerdi.
ibadette gizlilik önemlidir. Unutmamak gerekir.
atatürk'ün gusül abdesti alırken fotoğrafının olmaması kadar normal.
olmayabilir ama bende atatürkün şerefsizleri vatan hainlerini onların yardakçılarını ( mecazi anlamda) düdüklerken fotografı var. o olmazmı?
atatürkün doğumu esnasındada fotoğraf yok. ee bu şimdi doğmadığı anlamınamı geliyor arkadaş?
mustafa kemal'in dini inancı yoktu.. hatta islamiyet'ten nefret ediyordu..

harf inkilabı sırasında yakup kadri ile arasında geçen hatıralar bu sözüme şahittir..

dini bir endişe taşımayan adamı iftar sofralarında poz vermeye zorlayamazsınız arkadaşlar..
(bkz: atatürk ün zekat verirken fotosunun bulunmaması) atatürk'ün gangnam style yaparkende fotoğrafı yok amk.
oruç açarken gecenin köründe adam neden fotoğraf çektirsin ? oruç tutmayada bilir, bu onun inançsız olduğunu göstermez diyelim ki Müslüman değil, ne yapacaksın? dinimizde zorlama yoktur isteyen istediği dini seçebilir veya dinsiz de olabilir bu bizi ilgilendirmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar