bugün

Müzdelifede taş toplamaktan daha önemli işleri olduğu için,mesela ülke kurtarmak gibi.
Bazı şeyleri yeni farkediyor insanlar günaydın. Kaç yıl olmuş yeni mi farkettin. Aradan asır geçmiş
Arkasından teşekkür etmek yerine saldırıp bok atacak kansız o. Çocuklarına bir vatan bırakacağım diye kıçını yırttığındandır bence.

Aynı o. Çocukları şirin görüneceğim diye senin dinin Sana, benim dinim bana der, sonrada kim kaç rekat kılmış, kim hacca gitmiş hesabı yapar. O. Çocuğu işte.
şeytanın gerçeğini taşlamıştır heykelini taşlamaya gerek görmemiştir.
padişahlarınkiyle benzer olabilecek sebeptir.
zorunda mı ?

dinciler neden böyle hırsız.
Atatürk oraya gitseydi ordusu ile giderdi çöl farelerinin götünü tekmelemek için ama gerek yoktu o bedeviler için değmezdi Mehmetçiği yormak.
padişahlar bile ülkeyi korumak için hacca gitmemiştir. sadece vahdettin saltanat kaldırıldıktan sonra umreye gitmiştir. ayrıca padişah olamasa da padişah adaylarından cem sultan hacca gitmiştir. onun da olayları malumunuzdur.

bundan dolayı atatürk'ün hacca gitmemesi yanlış bir şey değildir ki atatürk'ün padişahlar kadar büyük mal varlığı olmadığı da biliniyor.

ayrıca hacca gitmek için yol güvenliği gerekir ki atatürk'ün yol güvenliği ingiliz ve fransız mandası altındaki ülkelerde ne kadar sağlanır konusu bile tartışmaya gerek olmayan bir konudur.

ayrıca insanların dinine ne karışırsınız? bu ülkeyi kurduğuna bakmadan, yaptıklarına bakmadan böyle söylemler söylemeniz çok yanlıştır.
Ne mal mal sorular bunlar.

Ben sana soruyor muyum kimi s...... diye.
Bunu sorgulayan kişiye sorsan müslümanım der.

Hac lan bu orospu çocuğu. Abdest almaya benzemez. Hac görevini yapabilecek vaziyet mi var o dönem dünyada?
Taşşağını yaladığın araplar türk avında o dönem git bakayım.
bizdeki gündem atatürk hacca gitmeme sebebi, ayasofya falan ya...
hocam dünya damarlarda dolaşan nano robotları tartışıyor.
düşün gözle göremediğin robot yapıyor adamlar...
filistin ve şam cephelerinde arapların ihanetine uğramasaydı mekke medine ve hicazı alacaktı zaten .
Bu ülke var kalsın diye cepheden cepheye koşan bir kahramanın arkasında sorulan bomboş yalak sulak bir sorudur.