bugün

http://gundem.milliyet.co....2012/1533083/default.htm resminde anlaşılan fiziksel durum.
Kemerin altında olduğundan görülemeyendir.
aynı fotoğrafta elleri de görünmüyor. demek ki elleri de yok.

(bkz: görmediği hiçbir şeye inanmayan insan)
görsel

--spoiler--
dingil misiniz arkadaşım siz ? yüksek bel pantolon diye birşey duymadınız mı ?
--spoiler--
saçmalıktan öte gitmeyen, kaynağını yazarın kaba yerinden alan durumdur.

(#15300195)
atatürk'ün edebinden kaynaklanan durum. göbek ile diz arasının mahrem olmasından mütevellit fotoğraf çekilirken atatürk'ün özen göstermesi sonucu böyle bir yanılgı oluşmuştur. saygı duyulması gereken tavırdır.
Görmediğin göbek deliğine inanmıyorsun da, görmediğin allah a nasıl inanıyorsun be hey dürzü? diye sordurur bu olmayan göbek deliği.
mal şakirt söylemi.
infiale yol açacak(hatta açmış) girişimdir.
güzel bir sazan avıdır. bu kadar rağbet gösterecek ne var lan bunda?
Şakirtlerin insanların nerelerini incelediğini gösteren durum. Orasına bakmasan aklına göbek deliği de gelmezdi.

Şakirt evlerinde sürekli oralara bakıyorsunuz anlaşılan,
paşanın rahatlığını, yanına yaklaşılabilirliğini gösteren fotoğraf üzerinden yapılan gereksiz yorumdur, o değil sen bugün git bakalım çankaya'ya yanlarına yaklaşabilir misin acaba? ayrıca şakirtleri çıldırtmış resimlerdir çünkü her sitede özlem dolu yorumlar ve beğeniler göze çarpıyor! sen hala paşanın göbek deliği ile uğraş dur, yazık.
tumanı fazla yukarıda kalmış olması ile görülmemesidir.

edit: fotoğrafa tekrar bakınca farkettim; bacakları da yok lan.
(bkz: bazı yazarların göbek deliğinin kafasında olması)*
" laf söylediği bal kabağı" türünden bir yorumdur.
ateist rolü yapan insancıkların, üzerinden şakirtciklere saldırdığı göbek deliği. hiç biriniz o göbekten üreyen pamuk olmazsınız gençler.
o zaman atatürk dünyalı değildir. evet efenim yeni bir polemik başlıyor.
böyle muhteşem bir lider bu dünyadan olamaz zaten.
dingil misiniz andaval mısınız anlamadım ki.
yüksek bel o arkadaşım.
laf atmak için laf atanlara tek bir laf vardır ' o rus bu '.
bazı kafadan bacaklıların bok atmasıdır.
işsiz güçsüz bir insanın ipe sapa gelmeyen iddiası olabilecek önermedir.
nöronlar yanmış sende birader, bi tamirciye uğra.
bir insanı şeytanca karalamak için düzeyli sözler etmeyi beceremeyen, ancak kendi deliğini yırtarak düzeylerini kanıtlayabilenlerin göremediği çukurdur. göbek çukuru tanımını dahi bilmezler, olmayan delik için "göbek deliği" tanımını kullanırlar.
her kuşu sikip, bi tek leyleği elinden kaçırmış sik kafalıların sik kafalarını yordukları en temel problemdir. gelin buraya ben beyninizi düzeltirim. sonra da sırayla ipe asılır kurursunuz.
saçma bir önermedir. doğru olmadığı kanıtlanmıştır. ama yazarın sırf laf atmak için saçmaladığını da sanmıyorum. ne kadar abartıldı, kötü bir şey söylemedi sonuçta. anlık bir salaklıktan ya da başlık açma isteğinden doğan bir şey bence bu.
resimde ayakları da yok demekki atatürk uçuyor.
göt deliği olmayanların tespiti.
e doğal olarak kafalarından sıçıyorlar.
(bkz: yüksek bel pantolon)