bugün

mustafa kemal atatürk ün dini görüşünün kimseyi ilgilendirmemesidir. ülkeyi tek başına kurtarmış, bütün dünyayı tek başına dize getirmiştir. dini veaya dinsizliği kimseyi ilgilendirmez. herkesin dini inancı kendinedir. hacı hoca astırmasıda kimseyi ilgilendirmez, şapka takmamayı yasak etmesi, isteyen kişinin istediği elbiseyi giymesini yasak etmeside kimseyi ilgilendirmez ya da bir gecede harf inkilabı yaparak ülkeyi cahil bırakması, atatürk ü koruma kanunu vardır ülkemizde, allah ve peygambere olmayan kanun o ulu şahsiyet için vardır. herkes haddini bilsin.
sadece Atatürk'ün değil, kimsenin dini görüşü kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: ülkeyi tek başına kurtarmak)
(bkz: ahahahahaha)
Bal gibide ilgilendirir. Ataturk mahallenin muhtari degildir ki ilgilendirmesin.Ulkedeki A dan Z ye herseyi degistirmis olan bir insandan bahsediyoruz. Zaten cogu kemalistte iyi bilirler, bazilarinin musluman olmadigini. Internette "gokten indirildigi varsayilan kitap" videosu hala mevcut izleyebilirsiniz.
herkesin dinine kimse karışamaz.
zamanında tersini düşünenlerin kimlerle birlikte olduğu

http://nacikaptan.com/?p=3229

dikkate alınarak haklılığı teslim edilmesi gereken tezdir.

o zamanın kansız yobazları hangi taraftaysalar, şimdiki torunları da aynı taraftadırlar.
Bu adam sana dinini özgürce yaşama fırsatı vermedi mi? Neye inandığının yada inanmadığının ne önemi varki.
"Türkiye Cumhuriyeti'nde herkes Allah'a istediği gibi ibadet eder. Hiç kimseye dini fikirlerinden dolayı bir şey yapılmaz. Türk Cumhuriyeti'nin resmi dini yoktur. Türkiye'de, bir kimsenin fikirlerini zorla başkalarına kabul ettirmeye kalkışacak kimse yoktur ve buna müsaade edilmez. Artık samimi mutekitler, derin iman sahipleri, hürriyetin icaplarını öğren."
(1930. Vatandaş için Medeni Bilgiler)

yok ya arkadaş ülkeye hain olsun ancak dine sövmesin yeter bunlara göre. iskilipli atıf'ı ve şeyh said'i bile vatansever yapacaklar.
en azından dini kullanarak başa gelip çalıp çırpmadı adam din özgürlüğü bıraktı gidin şükür namazı kılın.
ülkeyi mi kurtarmış.atatürk kim ulan?o zamanki şanlı milletten niye bahsetmiyo bu atatürkçü ibişler?

fatih bile istanbul'u fethederken
'ben böyle bi halkla fethedebilirim' demişken,atatürk bütün kahramanlıkları kendine mal ettirdi,bütün başarısızlıkları geçmişe yükledi.
atatürk bütün silah arkadaşlarını vatan haini ilan ettirdi.
dini yok edebilmek için bütün alevi dinsizleri devletin başına getirdi.halen atatürk'ün bıraktığı pisliklerle uğraşıyoruz.

osmanlı hanedanlarını sınır dışı etti.ismet inönü gibi bi şerefsiz dururken.

hem bi liderin dini niye halkını ilgilendirmesin ki?benim liderimle görüşüm aynı olmadıktan sonra davam nasıl bir olucak ki?
atatürkçüler için önemli olmaz tabi.onlar dinsizler.
Doğru laftır. Isterse Ateşe tapsın bana ne? Ben medeni bir ülke olmak için ne yapmıştır ona bakarım bir liderde. Ilim, irfan için ne yaptı? Yoksul için ne yaptı? Bu ülkeyi kalkındırdı mı? Gerisi boş iş.isterse özel hayatında her akşam alem yapsın, her gün Güneşe Secde etsin. Bana ne?
büyük dedesinin, kafadarı olan malum hıyarın büyük dedesiyle birlikte, yunan askerlerinin yanında saf tutup, papazdan hutbe dinlediği aşağıdaki linkte:

http://nacikaptan.com/?p=3229

görünen kimi yobaz eniklerin hezeyanlarını sıralamalarına vesile olan haklı tespittir.

bunlar öyle yalancı köpeklerdir ki fatih'in "ben böyle bi halkla fethedebilirim" gibi bir cümle sarf ettiğini iddia ederler!.. kaynak? tombul ve de boklu götleri tabi ki!... böyle bir lafın geçtiği herhangi bir tarihi kaynak olmadığı gibi, fatih gibi eğitimli bir insanın, kendileri gibi düşük cümle kuracağını sanmak tam bir cahil hezeyanıdır.

ne kaynak var, ne dil o zamanın dili, ne cümle doğru kurulmuş bir cümle ama ebleh yobaza göre hava hoş!... götünden uydurduğuna kendisi inandı ya, herkes inanacak sanıyor işte ahmak!...
Aslında ataturku sevmeyenlerde böyle bir sey dese hiçbir sıkıntı kalmayacak .