bugün

akla mantığa sığmayan bir hamledir. heralde hayat damarlarından birisi kopmuştur.
saygılı olduğu ve hakaret etmediği sürece kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. bu her konuda böyledir yanlış anlaşılmasın.
eğer atatürk boş yere övülmüyorsa gerçekten de saçma bir harekettir. bu da sözlük yazarlarımızın dikkatlerinin -inşallah bu saatlerden dolayıdır- başka yerlerde olduğundan kaynaklanmaktadır.
atatürk üzerinden şukulanmak isteyenlere zevkle ve şevkle yapılacak eylem.
sözlükte yorum/ chat tarzı yazmak yasak olduğu için eksilenmesi gereken entrydir.
(bkz: yorum değil lan entry entry)
Kaçımız atatürk ü tanıyoruz ki. Benim için onun hakkındaki övgüler de yergiler de saçma. Hem şu an ki Türkiye nin her bokunu şikayet edin, Hem de atatürk ü övün, ya da Türkiye yi çok sevin, atatürk e sövün. Lan neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum. Hayatınız çelişki. Herkes benim dediğim doğru demekle meşgulken gerçekleri nasıl öğrenmeyi düşünüyorsunuz ki. Yobazlıksa budur o. Bağnazlıksa budur. Az düşünün neyin doğru olduğunu nerden bildiğinizi. Ya da doğru ya siz diyorsanız doğrudur o.
biz atamiza saygi sevgi ve sukranla bagliyiz. o bizim atamizdir. soylenen gibi tanrilastirmiyoruz tabi ki hatalari olmustur adam insan yahu gayet normal degil mi? konusu gelmisken soylemek istedim. asil konuya gelince verilen eksi oylar verilsin yarin obur gun iktidar degistiginde suan savunduklari seylere eksi verirler sorun degil biz onlarin dünlerini biliyoruz.