bugün

her tarafı yobazların, atatürk düşmanlarının kapladığı bir dönemde. yüce liderimiz, hz. atatürk'ü seven kaç kişi kaldığını öğrenmek için sorulan sorudur.

evet sözlüğüm yüce atatürükümüzü seven kaç kişi kaldık?
facebook hesabımı kapattım ama hala kaçamıyorum ya.
allah'ı seven bilmem kaç kişi bulabiliriz, güruhu ile aynı kapasiteye sahip güruhun saçmalığıdır. klavye ile ülke kurtarır da paint ile çizdikleri bayrağı dikerler başına. ibretlik bir olay vesselam.
bu soruyu nutuk'u okuyan kaç türk var diye değiştirsek, buradan alacağımız cevaplardan daha tatmin edici olacağı gerçektir.
kaç kişi olursa olsun atatürkün büstlerinin sayısına ulaşamayacak olan sayıdır.
(bkz: atatürkün büst sayısı)
Yüce Allah tarafından gönderilmiş bir koruyucu olan Atatürk maalesef şimdiki zamanda yobaz insanlar tarafından küfredilmektedir. Heykellerini hunharca yıkmaktadırlar, onları kurtaran, onların yaşamasını sağlayan böyle bir yüce insana nasıl bu kadar nefret etmekteler ben anlamış değilim. Bunların cezasını elbet biri gelip verecek. O günü beklemekteyiz.
gittikçe azalıyorsunuz diye yanıt verilen soru cümlesi.
çok kişiyiz çok...
Evet bu fotoğrafa kaç beğeni gelir arkadaşlar? Asılın beğeni butonuna, aktroller çıldırsın.
görsel
sizin gibi atatürk gençliği olmaz olsun. bi fotoyu beğenmek zor geldi de mi. atam yaşasaydı hepinizden iğrenirdi.
(bkz: atakergit).
Sevilmezmi ya böyle büyük bir lider önder başka ne zaman sonra geldi ?
ulan ne vefasiz milletiz.