bugün

görsel
normal demokratik bir yazar söylemidir. ama tutupta sürekli lafını etmeye de gerek yoktur. zorla kimse kimseyi sevemez. peygamber efendimiz gibi bir insanı bile sevmeyenler varsa bu ülkede atatürkü sevmemesi normaldir bazılarının. bundan doğal ne var?
(bkz: Formatov sikilovski)
Bir yorumdur.
caiz değil.
Adam harfleri ayrı yazarak harf inkılabını protesto etmiş ya da bildiğin angut ama çözemedim şimdi hangisi.
(bkz: sen gelme lan ayı)

Sevmiyorsan sevmiyorum yaz.
Heceleyerek söylemiş bide.
Sanki bütün sözlük toplanmış atatürk'ü sev diye işgence yapıyor amk.

Bitmediniz gittiniz.
bu sözlüğün trolleri de mal oldu.
nerde morganize isler, cool adam'lar, nerde bu geri zekalılar.

tanım: t.c. kurucusu başkomutanı sevmediğini söyleyen bir adet başarısız troll beyanı.
sen sevme kardeşim gerçekten gerek yok sevmene. bari o'nu kirletmeyin dil uzatmayın taşa tutmayın sevmeyin bari o temiz kalsın.
kim sana seviyor musun diye sorduysa, onun da amk, senin de amk.

tanım: bir düşünce.
Hain bir nankör sözü sen kimsin ki atamızı sevmiyorsun sana konuşmak bile yasak paralarıda kullanma hatta git ismini değiştir atam olmasa ismin belli olmazdı baban belli olmazdı terbiyesiz herif git başka ülkede nefes al.

görsel

Not:bende sevmiyorum.
Not2:müslümanım.
heceleyince daha da etkili olmayan cümle.
Ankara cumhuriyet başsavcılığı karar verdi her vatandaşın mustafa kemal'i sevmeme hakkı vardır.
ta
mam.
iyi de bundan, bi ze ne?
Malta diye bir yer var kardeşim orası her yerden uzak git oraya yerleş ve orada sevmemeye devam et.
Evet sevmiyorum.
Benim oğlanı sev.
efendim, sevmeyebilir. sevmek zorunda degildir. ataturku anlayan sever. anlamayan da siktirsin gitsin.
Bir fikirdir. Zaten 6 yaşında alıp 18 inde bırakan eğitim sistemi değil mi bir kişiyi bize zorla sevdirmeye çalışan? Adam sevmiyorum demiş orospu çocuğu demişsiniz. Siz böyle yaparsanız o nasıl sevsin amk.

Sizin partizanlığınız ve izmlerin kölesi oluşunuz kustuğunuz öfkeyle kendinizden soğutuyor.

Güzel demişti yusuf islam. Islami Müslümanlardan öğrenseydim müslüman olmazdım diye.

Bugün 18 inden sonra Mustafa kemal e karşı tavır alan gençlerin zamanla nefrete kaymasının tek suçlusu zorlama ile bir sevgiyi aşılamak isteyen eğitim sistemi ve Atatürkçülerdeki bu yobazlıktır. Eleştiriye bile açık değilsiniz yahu!
atatürk'ün de çok sikindeydi amk.

sevmezsen sevme...
Ulan yatacak yeri yok. Kalkmış ne saçmalıyor.
Hangi cumhuriyet sizi. Benim himayem altında diye savunuyor....
Orospu evlatları....
Sevmeyen falih rıfkı atay - babanız atatürk kitabını okusun.
Atatürk ü sadece dincilerin sevmediğini zanneden güruhun, dincilere ve bazılarının da islama giydirmelerine neden olan söylem.
Halbuki hümanist komünistlerimiz de atatürk ü sevmediklerini beyan ederler.
Bunun haricinde kimse kimseyi sevmek zorunda değil, saygılı olmak zorunda. Zorunluluk da insani açıdan zorunluluk, aksi halde kimseden insanlık bekleyemezsin.
(bkz: ya sev ya terket)
Hayırlı olsun kardeşim piç olmuşsun.