- atatürk ü mü kurtarırsın muhammedi mi kaşargül??

+ ayh muhammed tabeee!

- niye pekiii?

+ e kuranda yazıo ya bilmem kaç kadınla birlikte olabilecek bilmem kaç erkek mi kaplan mı ne gücü varmış ondaaa!! napiim atatürküü, latifeden bile azar yiyoo!

- eksi rekoru kırcaksın kaşargülcümm!

+ ayh olsun, değer!!

iş bu entry kutsal değerlere!!!! hakaret içerme amacı gütmemekte tersine sorunun saçmalığına değinmektedir..gerçi seoviyi çoktan çağırmış olduk ama olsun.*
gayet seviyesiz bir soru tarzıdır. sorandan uzaklaşınız çünkü onun kafası ancak bu soruya basmaktadır
- atatürk ü mü kurtarırsın muhammedi mi nietzche???

+ seni canım seni!! ubermecht kavramım senin yüzünden tehlikede!!
- atatürk ü mü kurtarırsın muhammedi mi adolf?

+ muhammed!

- niye??

+ şimdi atatürk ün kurduğu daha doğrusu kurmaya çalıştığı ama şu anlarda içine edilen yaşam düzeni başkaldıran ve milliyetçiliği dar anlamda çevrelemeyerek geniş kapsamlı bir çerçeveye sokan, sonucunda da sömürülme ve yönetilme yetileri bakımından eksik olan dolayısıyla da benim açımdan tehlikeli ve bastırılması gereken bir düzendir..ama muhammed öyle mi ya..baksana halka!!

+ hmmmm, anladım!

- nah anladın!*
- atatürk ü mü kurtarırsın muhammedi mi mephisto???

+ faust olsa ne kaynatırdık şimdi...neyse muhammed tabi ki!!

- niye peki??

+ onu lat menat ve uzza ya sorcan canım! ben bile ruhlarını satın alamamıştım onların..

- hmm annadım!

+ nah annadın!!!
insanları kutuplaştırmayı amaç edinmiş kendini bilmezlerin uydurduğu sorulardan biridir.

ayrıca uğruna dünya yaratılmış insanı kurtarmak benim ne haddime diye düşündüren soru.
-ataturk u mu kurtarırsın hz muhammed i mi
+ataturk u
-ataturk u demekle olmaz ataturk u mu kurtarırsın hz muhammed i mi
+hz muhammed i o zaman
-hz muhammed i o zaman demekle olmaz ataturk u mu kurtarırsın hz muhammed i mi
+ikisini de tamam mı!
-ikisini de tamam mı demekle olmaz ataturk u mu kurtarırsın hz muhammed i mi
+ya bi siktir git yaa..
-ya bi siktir git yaa demekle olmaz ataturk u mu kurtarırsın hz muhamme..... *

isin saka tarafını bir yana bırakırsak laikligi dinsizlik zanneden kisiler tarafından uyduruldugunu düsündügüm sacmalıgın daniskası olan sorudur.
atatürk'ü kurtarırım. öteki peygamber. musa'dan ne eksiği var. *
ikisininde bana ihtiyaci yoktur.

(bkz: utan lan utan)

40 karekter girmek icin yaziyorum, tekrar yazar olabilirsem icabina bakicagim.
öncelikle bu soruyu sorabilecek zeka düzeyine sahip insanların hala benimle aynı oksijeni tüketmesinden duyduğum rahatsızlığı dile getirmek istiyorum. pes yani.
bu geyiği ortaya atan sivri zekalının kurtulması gerekmekte. zavallıcık kim bilir ne acılar çekiyordur kıçını tuvalet kağıdıyla silmek mi yoksa zımpara kağıdıyla silmek mi lazımdır, su yerine zmank mı içmeli falan diye düşünürken. yazık yeminle.

lütfen entry içinde verilen ikilileri hazreti peybamber ve ulu önder'e gönderme olarak okumayın. asla o kasıtla yazılmamıştır, her ikisi de tartışmaya açık olmayan özel kimselerdir.
catısma yaratılmak icin sorulmus cahilce bir soru.
- atatürk'ü mü kurtarırsın, hz. muhammed'i mi?
- o piti piti yaparım...
-Atatürk ü mü kurtarırsın , hz. muhammed i mi?
+what ? ı don't know turkish
_aa..ok...sorry!
(bkz: kabak tadı vermek)
'' manasız sualin luzumsuz cevabı verilmez ! '' denilecek önermedir.
Peygamberler kendilerini Allah'ın yardımı ve inayetiyle zaten kurtarırlar. Onlara Allah mucizeler bahşetmiştir. Atatürk'ü kurtarmakta fayda var.
cevabıyla bir yere varılamayacak saçma soru tümcelerinden biri.
askerli liselere ve okullara alım sırasında sorulan soru. saçma bir sorudur. önce soran kişinin kendini kurtarması gerekmektedir.
soruyu soran varlığı bu hayattan çekip kurtarma hissini uyandıran soru tümcesi.
arkadaş soruyor:
+ atatürkü mü kurtarırsın hz muhammedi mi_?
- lan bsg sen git bokunda boncuk ara.
şeklinde saçma sorulara verilen tüm cevaplardan herhangi birtanesi verilir.
atatürk de hz muhammed de kendi toplumlarını kurtarmış kişiler olarak kimseye ihtiyaçları yoktur. kendi kendilerini kurtaracak akıl ve zekaya sahiptirler. bu başlıkta art düşünce mevcut.
ben ikisinden de aciz ve güçsüz bir insan olduğumu kabul ederekten kendimi kurtarmaya çalışırım.
- anneni mi daha çok seviyon, babanı mı
manasına getirilmeye çalışılmış yanlış bir sorudur.
allahın elçisi olan peygamber ile bir askeri deha aynı kulvarda yarıştırılmaya çalışılarak yaratılmış tartışma ortamı ve anket girişimidir.
önce kendimi kurtarırım *
ikisinide severim fakat hiçbirini kurtarmam ki dünya nasıl bir yer olur izlerim. bu sayede ikiside tüm hayatlarını insanlar için harcadığı halde ciğeri beş para etmez kişilerin küfürlerine maruz kalmazdı. ortaçağ avrupasını geri istiyorum, veba kırsın geçirsin, kazıklı voyvada geri gelsin, her köşe başına bir giyotin ve dar ağacı kurulsun ki insanlar nerede hata yaptıklarını görebilsin.