bugün

Orospu çocukları hariç insanlar genel olarak seviyor, en azından takdir edip anlıyor; çünkü Atatürk'ün karşısındaki salakların fikirlerinden ayrı bir varlık olduğunu idrak edebiliyor. Sen edemiyorsan o senin zekasızlığın.
Sen türkiye'nin her yerini kendi yaşadığın çöplük gibi mi saniyorsun lan it! O sözü gel benim muhitimde söyle bakalım atatürk ne kadar seviliyor ne kadar sevilmiyor öğretsinler sana.
"adam bakıyor bu ibne yavşak islam düşmanı zındık atatürkü sevdiğini söylüyor, demek ki atatürk sevilecek biri değil."

işin en kötü tarafı şu cümlenin troll mü yoksa gerçek mi olduğunu ayırt edemeyeceğin bir ülkede yaşıyor olman.
malesef sevilen başka milföy hamurları yüzündendir.
ülkede o kadar yüksek oranda orospu çocuğu oldugunu sanmıyorum.
o yüzden çok yanlış bir önerme.
atatürk bu ülkede çağdaşlığı ve bilimi temsil ettiği için çöl bedevileri tarafından sevilmez, yine söylüyorum bir daha ki sefere hacca deveyle git sünnettir.
Bir çok sebebi olabilir. Ancak en büyük nedeni harf ınkılabıdır.

Keşke diyorum. Bütün camileri yıksaydı da harf ınkılabı yapmasaydı.

Bir düşünün; şuan, şimdi japon alfabesi gelse. Ve latin alfabesi yasaklansa. Bunların hepsi 1 gecede olsa. Elinizdeki bütün latin harfleriyle yazılan kitaplara el konulsa. Gazeteler japon harfleriyle servis edilse. Nasıl olurdu?

Ulan bir düşünün. Bu kadar mı acizsinz!
arkadaş sizi kim görevlendirdi?
toplumsal nabzı mı ölçüyorsunuz?
yavaş yavaş atatürk düşmanlığı çoğaldı diye yalan fitnelik fikrini mi ekiyorsunuz?
millet nasıl tepki verirse neyi ne kadar empoze edebileceğinizi mi belirliyorsunuz?
kime hizmet ediyor bu mantık?
her allahın günü atatürk düşmanlığı, istiklal marşı yermeleri halkın sabrını mı ölçüyorsunuz?
neyi nasıl ne kadar ne zaman devreye sokalım çalışması mı bu?

düşün milletin yakasından.
yeter.
haftaya da peygamber ve din düşmanlığı pompalar aynen bunlar.

iki ucu yakalamışlar biraz oradan biraz buradan çalışıp milleti yoruyorlar. insanlar gündeme odaklanamıyor.

eğitim, sağlık, güvenlik, ekonomi dibe vurmuş, neredeyse aldığımız nefes paralı. kimse bunun hesabını sorması gerektiğini düşünemiyor bile.
iki günden büyük bi ekonomik kriz olup donumuza kadar soyulduğumuzda gene atatürk ve türk düşmanlığı, din sömürüsü peygamber düşmanlığını gündemin ortasına atar bunlar.

atatürk'ü ve bu millete ait tüm kutsal değerleri rahat bırakın.bu ülkede atatürk'ü şükranla anan dualarını eksik etmeyenler hala çoğunlukta.
Çünkü bu ülke orospu çocukları ve kendi beyinleriyle bir saniye bile hareket edemeyen insanlarla kaynıyor.

Atatürk’ü kendi düşüncesiyle sevmeyen çok az kişi vardır, geri kalanların hepsi göt yalayıcılığını tercih ediyor.
atatürk çok seviliyor kardeş, sizin sütünüz, cibilliyetiniz bozuk.
tek sebebi din diyen kati suretle maldır.
bu ülkede müslüman olmayıp sevilen bir allah kulu yok mu yani?

atatürk sevilmiyorsa en büyük sebebi gerizekalı atatürkçülerdir.
soysuz arap dölü orospu çocukları sevmese de olur.
sen içini ferah tut kardeşim,senin gibllerin sevgisine ihtiyacı yok atatürk'ün.
kararlarının başını islam hukuku çekmiyo diye neden olacak başka.. şeriat isteyen niye sevsin atatürkü.. bugün istedikleri herşeyi atatürk cumhuriyeti getirerek sildi.. iyiki sildi.. kendi götlerindeki 2 kilo boku göremeyip sağa sola meczup gibi anıran tipler atatürkü sevmeyenler.
Anafartalar kahramanı, Türk ordusunun başkomutanı, ebedi Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, halkın büyük çoğunluğu tarafından sevilmediğini iddia eden vatan hainlerine sesleniyorum;

Siz Arap ve Amerikan uşaklarının sevmemesi son derece normal. Normal olmayan, kendiniz gibileri bu ülkenin halkı sanıyor olmanız.

Sizin akıl hocanız “keşke yunan galip gelseydi” dedi. Sizin de bir farkınız yok. Kuyruk acınız buradan kaynaklanıyor.

Ama size üzücü bir haber vereyim mi? Atam 90 sene evvel bir spoiler vermiş hepimize; “Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır”

Kudurun şerefsizler.
anan kadar sevilmemesine şaşırmamak gerek yorumunu hakeden başlık.
Böyle troll başlıklara yazmayayım diyorum ama cehalet seviyesini gördükçe dayanamıyorum.

Biri çıkmış demiş ki harf inkılabı sebebiyle.

Bak arkadaşım bu ülkede ilk gazete 1831 yılında çıkarılmış.
Sadece istanbul'da.
Bundan sonra batı'yı örnek alarak çoğalmış gazeteler.
Ne zamana kadar?
Padişahın biri tahta çıkıp bunları yasaklayana kadar.

Dikkatini çekerim o padişah Müslüman ve çok iyi eğitim almış bir batı hayranı.

Ancak gazete, tiyatro gibi birçok şeyi yasaklamış.

Yazarların istanbul dışına çıkmasını dahi yasaklamış.

Simdi sen bu şartlarda gelmiş diyorsun ki halk cahil kaldı harf inkılabı ile.
Adama sorarlar biliyor musun o dönemdeki okur yazar halk oranını diye.

Ben biliyorum, söyleyeyim.
%3.

Çünkü o sevilen Osmanlı halkın okumasıyla falan ilgilenmiyor. Halkın eğitilmesi ile de...

Saray için yapılan ve yazılan şeylerle ilgileniyor ki zaten herkes saraya yönelik yazıyor. Halk istese de anlamaz o mektepli dilini çünkü okuyan ya da okuyup okumamasi ile ilgilenilen bir halk yok.

Şu halde eğer sen bu düzeni sıfırlamaz isen halkı cehaletten kurtarıp modern bir ülke yaratamazsin.

Anlamak zor bu düşünce yapısındaki insanlar için biliyorum ama en azindan anlamaya çalışmak lazım.

Ayrıca soruya cevaben belirtmek isterim ki tek sebebi kedinin uzanamadigi cigere mundar demesidir.
Çünkü düşünme yetisi biraz gelişmiş biri bile Atatürk'ü sevgi ve saygıyla anması gerektiğini bilir.
Sevmek bir eylem. Sevilmemesi o eylemin gerçekleştirilmemesi. Atatürk geçmişte yaşamış bir insan. Atatürk'ü sevmenin ya da sevmemenin kimseye bir faydası yok. Anca kendi işlevsiz beyninizi oyalarsınız böyle şeylerle.
yunan sevmez biz seviyoruz.
Bilinçsiz dindarlar, Atatürk'ün laiklik için yaptığı yaptırımları yanlış bulurlar ki bence esas sebep budur. "Mustafa Kemal halifeliği kaldırdı bu adam dinsizdir" şeklinde düşünürler misal fakat halifeliğin bir yararı ve geçerliliğinin kalmadığını bilemezler.
Hainlik moda olduğundan beri kanı çekiyor bazılarının.
yol yabmadı.
köprü yabmadı
makarna kömür dağıtmadı.
bunları yaptıysa da böbürlenmedi millete armağan etti.
milleti sersefil bırakacağına gecesini gündüzüne katarak didindi çalıştı. çalıp çırpmadı. torpille kimseyi yanına almadı.
teröristlere ne istediyse vermedi.

ne yazık ki halkımızın büyük bir kısmı 95 yılda öyle bir değişti ki kim ağzına sıçarsa onun boku tatlı geliyor.
Bir insan bir insani sevmeye bilir gezikali gibi tartisip durmayin. insanin fiiliyati elestirilir duygulari degil.
iyilik yaramaz çünkü, 4s kuralı.
havanın, suyun, doğanın, denizin, yeşilin, insanın, hayvanın, güzelin, iyinin, erdemin, doğruluğun, şerefin, mükemmelliğin sevilmemesiyle aynı sebepten.
5816 kanun yüzünden düşüncelerini beyan edemeyen vatandaşlara sorulması gereken sualdir.