bugün

yapılması 23 yıl süren kültür merkezi. taksimde bulunur. opera, bale, tiyatro, konser ve kongre amacı ile kullanılan içinde bir sergi salonu ve sinema da bulunan yapıdır. özellikle gezi olaylarında bayrak asma amaçlı çok kullanılmıştır.
ismi saklı kalmak kaydıyla yeniden yapılmalı.

mimarî anlamda ciddi ciddi kötüdür.
ruh karartan bir yapıda nasıl sanat yapılır da o sergilenir bilmem.
kimsenin kafasına bir şey düştüğü yok . baktık atatürkcü geçinenler bir bok yiyemiyor bari biz yapalım dedik hepsi bu . belki utanırsınız diye ama sizde utanma ne gezer yahu .

acizliğinizde boğulun siz .
Ankarada bugün uğradığım merkez. Bugün diyarbakır tanıtım günleri vardı. Herşey çok güzeldi. Diyarbakırlılar bize çok iyi davrandı. Yemekleri atıştırmalıkları heleki ev çöreği mükemmeldi. Sadece girişte 1 dürüm çiğköfteyi 10 tl ye satmaları beni güldürdü. Buraya fuardan bi kaç kkaçde paylaşıyorum.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#17352950)
(img:#17352951)
Yapanları, emeği geçenleri tebrik ediyorum. (bkz: Sinan Operası) nın dünya prömiyeri ile kapılarını açmıştır. Bu operayı icra edenleri de ayrıca kutluyorum.
Ankarada adını taşıyan Metro istasyonun bulunduğu yer.
keçiören'e gideceklerin aktarma yapması gereken metro istasyonu.
istanbul'da taksim'de, ankara'da yenimahalle'de bulunan aynı isimli kültür merkezlerinin ismi.
taksim meydan'ından bakınca gezi parkı'nın sağında bulunan bina.
istanbul Digital Art Festivali, 2-5 Mayıs tarihleri arasında sanatseverleri ağırlıyor. Atatürk Kültür Merkezi'nde teknolojinin sanatla buluştuğu muhteşem bir festival. Dijital sanat eserlerinden müziğe, sinemadan oyunlara kadar birçok etkinlik bir arada. Arkadaşımla hafta sonunu iple çekiyoruz . Festivalin detayları için göz atabilirsiniz; https://medya.turktelekom...telekom-ile-akm-de-atacak