bugün

başımın üstünde yerin var derken bunu kastetmemişti piç.

görsel
akli dengesi yerinde ise hiç bir konuda saygı beklenmemesi gereken insandır. bu yüzden zerre saygı gösterilmemesi gereken insandır aynı zamanda.
Gayesi neydi anlamadım? En can alıcı noktası "para verilerek uzaklaştırıldı." Deli ise de paragöz delilerin hiç çekilemeyeceğini anlatan adam.
akli dengesi yerinde olmayan adamdır.
arkasını sağlama almıştır.
heykelin kafasının kendisinin neresinde olduğu fotoğraftan pek net anlaşılamayan garip bir adamdır.
atatürk'ün manevi hatıratına saygısızlık yapan adamdır.

ceza alması gereklidir.
"soyun soyun soyun, mutlu yaşa" felsefesini uygulamaya başlamıştır.
(bkz: çıplak vatandaş)
'atam gör devlet bizi nasıl soyuyor.' demek istediğine inandığım vatandaştır. ama neden atamın tepesine çıkmış onu anlayamadım.
ne halde olduğumuzu göstermek isteyen insandır. Nereden ne hallere düşürdü bu hükümet bizi diyen aklını kaçırmak üzere olan vatandaştır.
çıplak bir şekilde bayrak direğine de çıkması * beklediğim adamdır.
"cumhuriyet kurulalı 100 yıl oldu hala çıplak değiliz. bir başörtüsünü bile çıkarttıramadık. atatürk görse yüzümüze tükürürdü" demek istemiştir. en azından ben öyle anladım.
"edebinle dur" sözünü bilmeyen bildiriltilmeye müsait kişidir.
Saygı ve ahlak çok zor iş
başlıktaki vurgudan, sanki atatürk heykelinin üzerine oturması normalmiş de asıl sorun çıplak oturmasıymış havası doğuran adamdır.
guldurmustur.
'erkeğin malı meydanda olur' anlayışıyla iş yapan 2-3 kişiden biridir.
* (bkz: kafasına oturmuş adamdır)
tepeden inme yapmıştır uzayla bir alakası olabilir. ilginç olan para ile ikna edilmiş olması .