bugün

aktroll'lerin bir gün halka ve devlete karşı suçlardan dolayı yargılanmaları esnasında böyle palavralar sıkamayacaklarından eminiz. "ben emir kuluyum, troll örgütü elime tutuşturdu ben de yazdım" diyecekler.
aptallığın bu kadarının amk dedirten söylemdir. ulan devlet hava limanını özelleştirdi de uçaklara binen vatandaşlarıdamı özelleştirdi ampiri kukular.. ilk entiriyi göremiyorum ama maksadı göremememden belli zaten. yazıklar olsun lan size insan diyene..
ulan botlarda metal var diye ayaklarım çıplak girdim ben . şimdi kalkıp devlete sallıyorsunuz diye gelmiş burda ötüyor . bu ülkenin istihbaratı ne iş yapar ? kocaman silahlarla ,üzerinde bombayla havaalanına nasıl ulaşabilir biri ?
işletmesini yapıyor dediğin şirket ''hizmet'' konusunda bu sorumluluğu üstleniyor .
iyi senin canını korumayan devleti sen korumaya devam et yarın bir gün bir yakınını kaybettiğinde bunları yazmazsan orospu çocuğusun.
hadi bakalım.
okumadan eksileyenleri eksiledim amk. iki satır okuyun at organları.
Devlet politikalarını da Atatürk havaalanı dış hatlar belirliyordu zaten.
düz adam olunurda bu kadar olunmaz. işte akp böyleleri yüzünden iktidar oluyor.
tam bir akpli kafasına sahip kişi zannıdır. koduğumun güvenliğini ebeniz mi sağlayacak?
salaklık yapıp okuyarak eksiledim.
okumadan bastım eksiyi.
Babam işletiyo lan.
Özelleştirme yapma güveniyorsan amk.
Bazen, bomba patlasa da devlete nasıl sallasak diye bir kesimin olduğunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum...

Şunu çok net söyleyebilirim ki bugün devlete sallayanlar, daha önceki patlamalarda da "katil devlet" diyen kesimden insanlar olduğunu yine çok net görebiliyorum. Arkadaşlar acımız daha taze nedir bu birilerini suçlama girişimi, ne yani sen devleti suçlayınca devlet suçlu oluyor öyle mi?

Ya bir kere şu güvenlik zaafiyeti var diyenler, o teröristi bir şekilde devlet sokmuştur oraya diyen iq su maksimum iki basamaklı malum kesimden insanları görünce bir gülme geliyor nedense... Bazı şeylere açıklık getirsem sanırım iyi olacak;

öncelikle atatürk havalimanının işletmesini "tav havalimanları" isimli şirket üstleniyor. Yani bugün patlayan bombada velev ki güvenlik zaafiyeti olsa bile devleti suçlayamayız. Ayrıca o kadar çok beyniniz yıkanmış ki devletinizin masum insanları öldürdüğünü düşünebiliyorsunuz hem de etrafımızda bu kadar çok terör örgütü olduğu halde...

Bence sizin zihniyetiniz öyle bir hale gelmiş ki devlete çatmaya yer arıyorsunuz. üzgünüm ama allah ın herkese verdiği aklı sizler tam kapasitede kullanamıyorsunuz.

Edit: sanirim hayatinizda hic havalimanina gitmediniz? bende olsam o kelesi otoparka kadar rahatca sokabilirim. hayir yani mantikli dusunun yapilan aramalar terminal icinde oluyor. haliyle otoparka arabayla girip silahi cikartip etrafi tarayarak kendini patlatan biri icin devleti nasil suclayabiliriz? mesela ben suan kalkip gitsem sabiha gokcene ayni eylemi hemen simdide yaparim sonucta havalimanina giriste aranmiyorsunuz... he eminim ki havalimanina giriste aramalar yapilsa bircok insan buna karsi cikip "bu ne ya sanki uzerimizde bomba tasiyoruz" diye sitem edecektir.