bugün

Modlar!
lider önder ata ama o da insan. ahmete de vermiş olabilirdi. neyse saçma gazete haberleri bunlar. öptüm.
Dünya güzellik birincisi yalan söylemiştir.

Tamam da niye?
zsa zsa gabor sözü.

zsa gabor' un bu sözüne kemalistler der ki;

yok bunamıştır delirmiştir. ya da atatürk düşmanıdır.

işine gelmediği herkes deli kemalistlerin..

edit: utanmadan karının yaşını araştıran kemalistler de bir garip. yani zinayı kabul ediyorsun ama yaş farklı öyle mi?
bazı şeref yoksunları güzel ahlaklı peygamber muhammed'i 9 yaşında kızla evlendirirler sonra da atatürk ile alakalı bu sözü ağızlarına pelesenk ederler. iş bu bozguncular ne tanrıdan korkarlar ne de kuldan utanırlar. halbuki peygamberimiz 9 yaşında kızla evlenmemiştir öte yandan atatürk 15 yaşında bir kızla cinsi ilişkiye girmemiştir.... emperyalizmin masalları halkımızı böyle uyutuyor.
Kaynak nerde ananmi.
Sza sza gabor'a ait olduğu söylenen bir yalan.
Sza sza gabor türkiye'ye geldiğini söylediği tarihte 20 yaşında.
Herhangi bir kaynaktan kontrol edilebileceği gibi Sza sza gabor 1917 doğumlu.
1936'da macaristan güzeli seçilerek 19 yaşındayken sahne hayatına atılmış.
1937'de bir türk'le evlenmiş.
Bu tarihte türkiye'ye gelip atatürk'le birlikte olduğunu iddia ediyor.
1937'de Yaşı 20.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Zsa_Zsa_Gábor

http://www.nndb.com/people/530/000025455/

Böylece bir iğrenç yobaz yalanını daha çürütmüş olduk.
yaşının 19 olduğunu, atatürk'ün de 56 yaşında olduğunu iddia ediyor zsa zsa gabor.

6 Şubat 1919’da Macaristan’da doğan ve II. Dünya Savaşı yıllarında ABD’ye göç eden zsa zsa Gabor, dokuz kez evlendi. ilk evliliğini 19 yaşındayken siyasetçi ve yazar Burhan Asaf Belge ile yapan Gabor, 70’ten fazla filmde rol aldı. burhan belge ile evlenip türkiye'ye gelmiş ve atatürk ile tanışma şerefine nail olmuş. çok meşhur, dünyaca ünlü bir aktristtir. bu arada Burhan asaf belge yazar murat belge'nin babasıdır.

'ATATÜRK'E 15 YAŞINDA BEKARETiMi VERDiM' Ünlü yıldız Zsa Zsa Gabor'un hayatını anlattığı ve 1991 yılında yayınlanan One Lifetime is not Enough isimli kitapta Atatürk ile yaşadığı cinsel deneyimi anlatmıştı.

Kitaptaki o bölüm şöyleydi; -"Açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim. Heyecandan kalbim deli gibi çarpıyordu. Mermer taşla döşenmiş yoldan geçerek bahçe içindeki eve doğru yöneldim. Çok büyük bir zeytin ağacı evin girişini gölgeliyordu. Hipnotize olmuştum. Üst kata çıktım. Atatürk el işlemesi geniş bir gürgen koltuğa oturmuştu. Arkası bana dönüktü. Yanındaki masa üzerinde duran nargilesini içiyordu.

YANINA OTURMAMI SÖYLEDi -Kemal Atatürk, Tanrı'nın insanlığa ender gönderdiği bir kurtarıcı, politika ustası ve korkusuz bir savaşcıydı. O yarı insan yarı tanrıydı. Orta yaş döneminde dahi Atatürk'ün seks aktiviteleri yakın çevresi tarafından biliniyordu. Bakırımsı kırmızı renkli kadife koltuğa yanına oturmamı söyledi. Büyülenmişcesine Atatürk'ün emrini yerine getirdim. Nargilesinin hortucunu bana doğru uzattı ve içmemi söyledi. Dumanı içime çektim. Diğer elinde tuttuğu rakıyı yudumlayarak içtim.

iKiMiZ BAŞBAŞA KALINCA... -Atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. Dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını istedi. ikimiz baş başa kalmıştık. Henüz 15 yaşındaydım. Çocuk denecek kadar genç sayılırdım. Atatürk 56 yaşında olgun bir erkekti. Buna rağmen ürküntü duymuyordum.

ATATÜRK'E BEKARETiMi VERDiM -Rakının verdiği sarhoşlukla olsa gerek kendimi rüyada hissediyordum. Atatürk'e bekaretimi verdim. Atatürk benim ilk erkeğimdi. Şeytani bir çekicilikle, benimle deliler gibi sevişti. O, genç bir kadının nasıl mutlu edileceğini çok iyi biliyordu. Atatürk, aklıma her geldiğinde O'nun tüm kadınları doyuma ulaştıracak gücü olduğunu düşünürüm. Atatürk, profesyonelce sevişen bir tanrı, bir kraldı."

kaynak: https://www.internethaber...foto-galerisi-1740010.htm
Bunu burada utanmadan nasıl yazıyorsunuz pes doğrusu?
Gerçeklerle yüzleşecek kadar şerefi olmayanlar gerçeği inkar etmeye devam ediyor fakat kadının röportaj videoları var ve kendisi durumu anlatıyor ve yaşının 15 olduğunu söylüyor. Yalana hiç gerek yok...

Şu entry de daha detaylı açıklandı:(#43715257)

görsel

https://youtu.be/8AUVuCABBZo
Biri bunu ben Atatürk'üm diye silkmiştir kandırmışlar.

Ya da karı saplantılı Bi ata aşığı olabilir o dönemin en popüler en karizmatik en yakışıklı adamı çünkü lan aktroller sizin nineler bile ıslanmıştır ehehe.
Bir diğer yalan için:
(bkz: vedat uşaklıgil)
evet hala 15 yaşında olduğunu iddia edenler var; 15 değil 19 efendim, iftira atmayın. bu artistin türkiye'ye geldiği tarihte de atatürk 51 değil 56 yaşındadır ayrıca. bilgi kirliliği yapılıyor.

herşeyden önce bu kadın evli, ben gazi mustafa kemal atatürk'ün evli bir kadınla ilişkiye gireceğine inanmıyorum.
Türk olmayan, belki de türklere düşman birinin para vererek bile söylemiş olabileceği birinin, üstelik 15 yaşında türkiyede olmadığı resmi kayıtlara göre kesin olan birinin söylediğine balıklama atlayan kimseler:

istese koca bir ülkede istediği kişiye medenice aşk teklif etse kimsenin hayır demeyeceği bir kişi hakkında şu gerzek iddianın peşine doğru diye takılmak tamamen art niyetliliktir.

Ayrıca atatürkün kiminle aşk yaşadığı, kim ile sevgili olduğu hem kimseyi ilgilendirmez, hem de zsa zaa gabor böyle bir iddiada bulunmuşsa bile hafızasında sıkıntılar var demektir çünkü 20 yaşından önce türkiyeye gelmemiştir.

T:ruh hastasının biri hayallerini gerçek diye anlatmış, birilerinin de yan cebi olmuş...
Neye göre türkiyeye gelmemiştir? Salla amk zaten koyun sürüsü inanıyor...
Atatürk gibi bir lidere sallanması gayet doğal.

Çünkü bu adam tüm dünya tarafından sevilen, lider görülen biri. Tabi ki zaman zaman karalama çalışmaları yapılacak.
fetocular öyle diyorsa doğrudur.
:ama tarih tutmuyor.
: olsun ne desek inanacak orospu çocuğu çok.
: ama 15 yaşındayken türkiyeye gelmemiş, 20 yaşında gelmiş,
: olsun bu ülkede o kadar kahpe evladı varki, zevkle inanırlar.
: ama belgeler var,
: anası kerhanede yetişmişler için fark etmez, onlar kesinlikle inanırlar.

he he he , bak fideo var, kadın demiş ki, hehehe, fideo var, hemde kılıfta kullanılmamış, hehehe.
Hitler'den oğlu olduğunu iddia eden Fransız kadın gibi;
bu kadın da şizofren hastası gibi geldi.
Ulan siz harbi malsınız arkadaşlar yani gerçekten beyniniz yok. Bu kadar salak olunmaz yani. Adam mezardan kalkıp he ulan he yaptık dese bunlar hala yok diyecekler.

19 yaşındaydı diyen zaten kaynak belirtmeden söylüyor. Dün gece kafayı çektikten sonraki rüyalarını da anlatıyor olabilir.

Ama kadın diyor ki okula baslamak istemiyordum 15 yaşındaydım türkiyeye geldim böyle böyle oldu. Oldu yani oldu neyini anlamıyorsun mal mısın? Olmuş işte.

Tarihleri tutuyor, kadının kendi ifadeleri var ama bizimki hala benim atam yapmaz diyor. Abi siz gerçek manada bu adamı kusursuz (haşa) biliyorsunuz ilah gibi.
Kalk git o zaman 15 yaşında herhangi Bi Avrupa ülkesine başkanlarının huzuruna çık çıkabiliyor musun.

Çıkamazsın zaten orası dingonun ahırı ya.

Sizin tekke ve dergahınız mı sandın amınızı sikinizi sallaya sallaya girebileceğiniz.
Buna inanan allahsız aktroll, o dönem türkiyeye gelmiş her yabancının aynı iftirasına inanır.

iftiraya inanma sebebine bak: o dönem türkiyedeymiş.

He amına koyim adam o dönem türkiyedeki tüm ecnebi karıları sikiyormuş.

He sikiyorsa da hakkıdır da bu nasıl bi mallık mk nasıl bi kanıt?
Uuuf ne boş adamlarsınız be yetti artık gına geldi sizden ha. Ne ilim ne bilim ne tarih... bomboşsunuz ya valla bomboş. Neye inanırsanız inanın bıktık artık sizin akılsızlığınızdan.
tam video burada ...

Zsa Zsa Gabor's tell-all autobiography (1991

https://www.youtube.com/watch?v=W6sBdgrZjMw

4.40 dan itibaren ....

tutarsızlıklar var . 15 yaşındaydım .altı ay beraber olduk sonra

öldü diyor ......
Bu ülkede kur'an kursunda 45 oğlan çocuğuna tecavüz edildiğinde gıkı çıkmayan kesimin salyalarını akıtarak bu konuya odaklanması gayet normaldir.

Adet gören kız çocuklarının evlenebileceğini söyleyen din görevlilerine de ses çıkarmazlar bunlar.
Tecavüze uğrayan kadınların suçlu olduğuna inanırlar.
Kocası veya sevgilisi tarafından canice öldürüldüğünde de kadınları suçlar.
Kötülük hayatlarından eksik olmasın diye istanbul sözleşmesine bile karşı çıkarlar.
Çünkü %100 saf kötülükten mamuller.
Soyunda sorun olandan adamlık beklenmez.
az evvel şurada cevabını verdiğim iddia---> (bkz: #43715118)

zsa zsa gabor'un atatürk'e 15 yaşında bekaretini vermiş olması mümkün değil.

bakın iftiracılar, bakın fetöcü götverenler.

bilale anlatır gibi anlatıyorum.

kadın 15 yaşında atatürk'e bekaretimi verdim diyor.

aynı kadın 1917 doğumlu.

bu kadının atatürk'e 15 yaşında bekaretini vermesi için 1931-32 yılında türkiye'ye gelmiş olması gerekir.

ama kadın türkiye'ye, burhan belge ile evlendikten sonra, 1937 yılında geliyor.

yani ortada bir ilişki varsa, ilişkinin yaşanmış olabileceği tarih 1937'dir. 1937 yılında da söz konusu kadın 20 yaşındadır.

şimdi, bu iftirayı atan şerefsizler şayet iddialarının arkasındalarsa zsa zsa gabor'un 1937 yılından önce, 1931, 1932, 1933 yıllarında türkiye'ye geldiğine dair bir belge paylaşmak zorundalar.
(bkz: Müddei iddiasını ispatla mükelleftir)

böyle bir belge paylaşmıyorlarsa/paylaşamıyorlarsa bu olay bir iftiradır.

ben de kraliçe victoria'yı düdüklüyordum, ispata ne gerek var değil mi? hadi bakalım.