cahilliğin ülkemizde moda olduğu şu günlerde bir takım art niyetli zevatın yıllarca içinde biriktirdiği kin, son yıllarda yüz bulmuş ve kusulmaya başlanmıştır.

buna rağmen bu atatürk düşmanları, eleştirilerini açık açık yapmayıp genelde ismet inönü üzerinden nefret saçmaktadırlar. 2.dünya savaşı'nın o buhranlı havasını görmezden gelip ekmek karneye bağlandı diye bağırırken dönemin şartlarını asla ama asla algılamak istemezler.

ya da bu tipler adına tarihçi denmiş bir takım fesli soytarıların peşinden giderek "saat 9'u beş geçe kenefe gidin" fikrini benimseyecek kadar igrençleşirler; fakat yine de göt korkusundan dolayı bir takım söz sanatlarının arkasına sığınırlar.

manevi evladına dahi laf uzatan bu zibidiler iş ciddiye binince "asla hakaret etmedim" diyerek insanları kandırdılarını düşünürler.

imalarla, iğrenç fıkralarla bu iş olmaz! ya da sadece rıza nur gibi kaynağı götü olan birinin kitabına baş vurup tarihçilik yapıyorum demekle de olmaz. ya adam gibi tarihi bileceksiniz ya da susup bilenleri dinleyeceksiniz. 

hurafelerle, kaynak götümcülükle anca kendinizi rezil edersiniz. tarih bunu simdi değilse bile ileride yazacaktır. içinde bulunduğumuz bu zamanlar tarihimizin en kara sayfaları olacaktır. hepinizin ismi unutulacaktır; ama bu ülke için bir şeyler yapmaya çalışmış insanların manevi varlığı her daim yaşayacaktır!
olmayan göt korkusudur.
yanlış anlaşılmasın atatürk e düşman falan değiliz haşa dilimizi yakar. ama kimse tatışılamaz, eleştirilemez de değildir. herkesi eleştirebiliriz.
bizim düşman olduğumuz atatürk değil, atatürk senin dilini yakar diyerek atatürkü allah yerine koyup ilahlaştıranlar, söylemediği sözler uydurup araştırmadan sözleri atatürk e mal edenlerdir.
işte böyle bir göt korkusudur!

içinde bulunduğumuz zamandan cesaret alarak eller cepte "rahatım" "artık böyle" pozu vermiş. Ama inanın ulusalcı bir hükümet gelse anında dönüş yapıp en büyük atatürk sevdalısı da bunlar olurlar. Mesele aslında biraz da kişilikte.

görsel
ataturk icin canimi veririm .
işleri güçleri etiketlemek olan tiplerdir.

Ben diyorum ki 29 ekim 1923 bizim için önemli bir gündür, adam da bana "yavaş gel Kemalist" diyor.

Bunlardaki düşmanlık var ya yunan'da yoktur yemin ederim. Ve o kadar korkak, rezillerdir ki devletçilik ilkesini götünden anlayıp cumhuriyet rejimine kapitalist derler. Asıl kapitalist sizin o eteğini öptüğünüz tiplerdir.
Öyle bir göt korkusudur ki bir heykele, büste dahi tahammül edemeyip vandallık yaparlar. Bir şekilde yakalanınca da "vay ben öyle demedim, vay ben öyle yapmak istemedim" azıcık dik durun lan!

Öyle heykele atar yapmakla yalan tarih yazmakla olmadı, olmuyor, olmayacak!

Edit: eksi veren arkadaşlar, size zahmet eksi verme gerekçenizi mesajla bildirir misiniz? Teşekkürler!
erdoğan düşmanlarındaki göt korkusundan azdır.
Biz ne iktidarlar gördük çok şükür kimseden korkumuz yoktur. Varsa babayiğit indirsin atatürk posterlerini. Ondan sonra görelim g.t korkusunu.