bugün

atalay filiz'in yakalandıktan sonra üzerinden çıkanlardır.

--spoiler--
4 adet sahte kimlik, 3 adet sahte ehliyet, bir Fransız vatandaşının vatandaşlık belgesi, 2 adet avcı, komando bıçağı, biber gazı, 10 bin TL'nin üzerinde Türk parası, 3500 euro çıktı, farklı isimler adına düzenlenmiş 14 adet aktif, faal durumda kredi kartı çıktı.
--spoiler--

ben havan topuyla uçak savarı göremedim. bu ne lan?

kaynak: http://www.hurriyet.com.t...0116460&utm_term=post
uzerinde ki gomlek ve pantolonu gorunce bu kadar seyi acaba neresine sokmus diye sordugum olay.
Bu belgelerle niye gidemedi lan dedirtir.
Bana verseler ömrümün geri kalanını yasarim be.
Adam yakalandi lan.
(bkz: hay maşallah) birben eksikmişim amk dedirten başlık.
Yanında bavul yokken, çantadan onca şey çıkması insana "acaba burhan bey'in çantasının Atalay filiz'de ne işi var" sorusunu sordurur. Yoksa başka hiçbir çanta o kadar şeyi almaz. Bak bir kadın olarak söylüyorum, koca çantada üç ruj bir parfüm bir telefon bir cüzdan o çanta hop doluveriyor. Kesin bilgi o kadar çok şey ancak burhan beyin çantasından çıkar.

http://www.teleizle.com/i.../burhan-ve-meshur-cantasi
Adam resmen tommy vercetti gibi. Tommy reyiz de uzerinde rpg taşıyordu.

Pezevengin aöf kimligi bile var yanında. Ne garip lan. Adam bear grylls gibin börtü böcek yemiş amk.
Belli ki izmir'de yarım kalan bir işi vardı tamamlayamadan yakalandı.
üzerinden çıkanların önemi yoktur bence, yakalanmak istemiş ve yakalanmıştır. zeki veya değil, sonuçta bir katil. cezası ne ise onu çekecektir.
görsel

Olm adam loto bile oynamış amk. Ben bi hata yapınca elim ayağım birbirine dolanıyor.
Adam tam bir kanun kaçağı güneş enerjili şarz alleti çok mantıklı.
Doğada işlerine yarayan bıçaklar , envayi çeşit kredi kartı, sahte kimlikler, aöf kimliği, loto kuponu ve birde renkli lensler, öeh amk.

Bide sen seri katilsin, bütün Türkiye seni arıyor kırmızı bültenle. Sen mal mısın amk dolmuşa biniyon lan sokuk.
görsel
Bavulundan Hatay'ın cd'si çıkan seri katil. Ne istiyorsa güzel memleketimden.