bugün

- arkadaşıdır.
- fiziksel olarak beğenmiyordur.
- zihinsel olarak beğenmiyordur.
- aklında biri vardır.
- kalbinde biri vardır.

yani asılmak tabiri yerine "ilgilenmek" demek daha doğru olur ama sonuçta kıstaslar belli.
hiçbiri benim kadar değerli değil onlar asılsın psikolojisidir. uzun süredir deniyorum tutuyor tavsiye ederim.
hem araya duvar örülsün hem de dudağından öpeyim diyen gerizekalı kızlarımız tarafından nasıl bir geri dönüş alacağı merak edilen tiptir.
ee erkek bu asılcak tabi.
hayatımda hiç asılmadım valla, nedeni biraz bencillikten, farzet ki karşımda bi kız var, niye asılayım sen kimsin ki mk * ? kendini cidden aşağılarsın birine asılarak. yakıştırıyosan bunu kendine aşağılamazsın. birine asılmamış olmak extra bişey değil hem, normal olan bu mk, sanki herkes asılıyo. ne biçim başlık bu.

(bkz: hepsi seni mi)
Taptığım erkek tipidir. Cıvık-cıvık, bol-sulu herifler her zaman için kaybetmeye mahkumdur. Ciddiyet nedir bilecek, zeki espriler yapacak ve araya duvar örecek arkadaş. Ha işte böyle adamların dudaklarından öpülesi farz olmuştur. Görgü nedir bilmesi gerekiyor, hayatında hiç kadın görmemiş abazanlar gibi olmayacak anacım.

(bkz: ayakta alkışlanası erkekler)
asılmayan derken konuyu biraz açsanız iyi olurdu. asılmak da neye asılmak kıza mı yoksa gerisini erkekler anlar.
kızların ne mal olduğunu anlamış eli öpülesi erkektir.
4 tiptir.

1-Dışarda kızlara asılıp evde de asılan tip. Bu kişilerin özgüveni inorganik olarak gelişir.

2-dışarıda kızlara asılamayıp evde asılan tip. En acınası tipler bu tiplerdir. Acısını sağ ellerinden çıkartırlar.

3-Dışarıda kızlara asılmayan, evde de asılmayan tipler vardır ki bunlar kendilerini Güldüren erkeklerden hoşlanırlar.

4-Dışarıda kızlara asılıp evde asılmayan tip. Kızı tavlayıp istediğini alan kişilerdir. erkeklerin yegane amacıdır bu kategoride olmak.
-kendine guveniyordur.

-sikini pusula yapmamistir kendine
kadınlarımızın bayıldığı erkek tipidir.
şöyle ki,
bir entry girdiniz diyelim,
tebrikler diye mesaj geldi, sonunda da gülücük gülücük...
siz de; teşekkürler yazdınız sadece.
bu hanımablamız tekrardan mesaj atacaktır; ''aklın yolu bir:)''
siz de bir şey yazmadınız diyelim.
yarın açık oylama...
sonra bir başka entry'i refere edip yine '':))))'' yazma...
şimdi bilinç altı nasıl işliyor çünkü biliyor musun;
ben gülücük yabııcaaaammm sonra o da bu kuuul havasını bırakıp bana dökülecek.
bu hanımabla, ilerleyen günlerde, isminizi yaşınızı nerede yaşadığınızı falan da sürekli olarak soracak,
siz de yine cevap vermeyeceksiniz.
ya da cevap verdiniz ve muhabbeti daha da ilerletme çabasında ablamız,
siz yine yazmadınız diyelim,
sürekli olarak sizi takip ediyor olacak bu abla...
velhasıl kelam;
bazı hanımablaların en sevdiği eğlence tipidir bu erkek tipi.
neden eğlence dersen,
bir çoğu ilişkisi varken düşer bu takıntıya da ondan.
anlatmak istediğimden çok farklı bir yere geldim ama,
öyle işte.
Biraz tehlikeli tiptir. Olursa olur olmazsa olmaz tavırlarındadır. Ayrıca olması gerekendir.
gizli abazalık durumu. kızlara bu yollarla ulaşmayı düşünen erkekler. en tehlikeli erkek tipi.
bazı kızlara dert olur, ee haklı ne etsin kız, çevresinde hep asılan erkekler görmüş, bi dakka havyanlar mıydı o asılan ?
otuz bir çekmeyi bırakan erkek tipidir.
farklı, özel kızlar aramaya başlayınca diğerlerine yapılan sıradanlık muamelesidir.
sevişmekten bıkkınlık gelmiş adam tipi.
Karakteri düzgün insansır.
Asosyaldir. Geleceğinin kızlardan daha önemli olduğunun farkında olan kişidir. Kızlara vakit ayıramayacağı içinde hiç bir kıza asılmaz. Kızlarla muhabbeti kurar fakat asla çıkma teklifinde bulunmaz. Zekidir. Herkesle kolay kolay konuşmaz.
Tipi yerinde her ortamda asılan değil asılınan olan herif.
yakışıklı ve üşengeç adamdır. ne uğraşcam lan şimdi der, nasılsa tipimiz şeyimiz yerinde der aklı varsa o bana asılır der... yine de hafif maldır sanki sözlük. biraz zahmet etse iyi olacak gibi...
Ben tipi. Insan doyuyor bir noktadan sonra. Tok alıcı olma misali.
illa ki asılıyodur ama az asılıyodur. aslında en temizi, ne lan bu. mastırın kölesi olduk yıllar içinde, atmıklar gırla vücud ter içinde.
özgüvenli ve başarılı bir erkektir. cinsel açlığını bastırabilen, sadece banyoda asılabilendir. asılan tipe göre daha yalansızdır.
(bkz: her kuşun eti yenmez) abaza olmayan ve seçici erkekdir.