bugün

Teknik arızadan oturu surekli olarak entrylerim farklı baslıklar altında yer alıyor. Aynı nedende silemiyorum veya editleyemiyorum da. Yukarıdaki de en guzel cikolata baslıgında olmalıydı. Ozur dılıyorum.
Galeries La Fayette'de yenilmiş olandır. Ustune tanımadım, tanımam da. Bir diger secenek de toblerone ve tadelledir.
--spoiler--
aslıl maç hindi
--spoiler--
(bkz: asılma şimdi)
Sempatik türkçe yabancı konuşmlarının geçtiği reklam.
'' barca Formasındaki yıldızlar nasıl türkçe konuşuyor?'' sorusu akla gelerek tıklanılması sonrası kendinize gülersiniz.
türk hava yoları reklamında rol alan barcelona nın yıldızlarının türkçe konuşmaları, ve hatta tek rakibim türkish airlines diye yapılan esprilerin geçtiği diyaloglardır.
ispanya'nın katalunya'sında kürtçe konu$ması geerekirdi denilesi hadise.
hepsi çok tatlı olmuştur. xavi reis her zaman ki gibi göstermiştir reisliğini. messi ise gülmemek için kendini zor tutmuş.
barcelonalı futbolcuların türkçe konuşması sonucunda asel ma hindi , asel maç sindi-şindiler ortaya çıkmıştır. neyseki xavi "tek rakibim turkish airlines" diyerek ortamı ısıtmıştır. yüzümüzü güldürmüştür.
messi bedensel engelli gibi konuşmaktadır.
ayrıca bir gözü de kısılıyor durduk yere, alla alla..
dani alves korkunç olmuş.
Asel ma Hindiler,Asel Maç Sindiler... eh para nelere kadirsin demekle beraber Xaviciğimi türkçe konuşurken görmeme vesile olan THY'ye teşekkürleri borç bildiğim reklam filmidir.
(bkz: asılma çinli)
barcelonalı futbolcuların türkçe konuşması yerine barcelonalı futbolcuların türkçe konusamaması olması gereken başlık.
barcelonalı oyuncuların türkçe konuşmaya çalışmasıdır.thy nin gerçekleştirdiği eylemdir.en iyi xavi konuşmuştur.
http://www.youtube.com/watch?v=C1BjZyrltY0
reklamı hıncal uluç yazmış olabilir. *
çoğu yıldızın asıl maç "şindi" dediği reklamdır. * gururlandırmıştır.
abidalin birden çıkıp tüm zencliğiyle asılmak şimdi demesi ibretliktir.
kamera arkasında messinin sıra kendisine gelince asıl mal şimdi deyip yardığı reklam çekimidir.
gözlerin puyolu aradığı reklam filmidir. saçlarını kesmeyeceksin şeklinde bi öğüt verseydi dadında yinmezdi.
(bkz: biz her gün türkçe konuşuyoruz)
messinin gözünü kısarak kadir inanır bakışları attığı reklamdır.*

http://galeri.uludagsozlu...-bar%C3%A7a-reklam%C4%B1/
xavi'nin aksine en güzel konuşanın abidal olduğu reklamdır. iyice izleyin lan peachler.
çoğunun asılma şindi dediği reklamdır. hele bunu derken messinin yüzündeki muzip tavır insanı güldürür.
bir tek xavi'nin asıl maç şimdi diyebildiği reklam olmuştur.
(bkz: asil mac sindi)