bugün

bekledigime degmistir..
note 4 ile farkini aciklayacak biri olsa keske.
telefonu satın almış kullanan biri olarak izlenimlerim;
- Ağır bir telefon 170 gr civarında ilk başlarda telefonun yeniliğinden bu fark edilmiyor ama zaman geçtikçe ağırlığı hisseiyorsunuz, tek elle kullanmaya çalışırken telefonun alt tarafında kalan serçe parmağınız ağırlığa isyan ediyor.
- Kalın bir telefon.
- çantasız cep kullanımı için kolay değil.
- araba kullanırken telefon büyük olduğu için kullanmak zor, alışmak zor.
-alt taraftaki kapasitif 3 lü tuş takımı, klavye kullanımı sırasında yanlıklıkla dokunmak suretiyle ekranı kapatıyor, buna da alışmak gerekli.
-gayet hızlı bir telefon, 4 gb ram hızlı cevaplar veriyor.
- çift hat kullanımı için pratik, aynı zamanda menüler buna göre dizayn edilmiş.
-şarj tam kullanımda gün boyu götürüyor sizi, fakat sarj soketi girişi biraz sert oturuyor yerine ( bu sadece bende de olmuş olabilir )
-ekran buyuk olduğu için kullanım keyif veriyor.
-kesinlikle çift el kullanılmak üzere dizayn edilmiş.
Tam bir fiyat performans urunudur. 4 gb ram ile gelecek vadeder. Asus bu modeline gunu birlik (bkz: google play store) ile guncelleme verir.
tasarımı ile ne yazık ki performansının güzelliğine sıçmış telefondur.
Şarjı dayanmayan bir telefondur. (bkz: android 5 0 lollipop)
Alacağım telefondur.
bugün itibari ile aldığım telefondur artık bende smartphones dumb people kervanına katıldım.*
yıllarca ios kullanan birisi olarak söylüyorum, kesinlikle bu ürünü alın.
eşim ile i phone 6'ya geçiş sağlamayı düşünürken satış danışmanının şiddetle önermesi üzerine hem kendime hem eşime aldığım telefondur. android iosculara göre değil fakat insan alışıyor.
telefon uçak gibi, aradığım tüm özellikler de mevcut. ufak tefek sıkıntıları var. örnek vermem gerekirse, üst açma kapatma tuşu kalitesiz. dokumatik tuşlarda led'in olmaması bir handikap. şarj girişi biraz dar. bunların haricinde gözle görülür pek kusuru yok cihazın. bu paraya da alabileceğiniz en iyi telefon. biz eşimle 1 i phone 6 fiyatına 2 tane asus zenfone2 aldık ve çok memnunuz.

kullanımınızın kolaylaşması açısından da bir kaç tüyo vereyim sizlere;
ekranı kilitlemek için ekrana 2 kez parmak ucunuzla dokunun kitlenir. açmak için de aynı işlemi yapabilirsiniz. üstte bulunan tuş kullanıma pek elverişli değildir.
ekran görüntüsünü yakalamak için parmaklarınızı şekilden şekle sokmanıza gerek yok.
ayarlar - asus özelleştirilmiş ayarları - yeni uygulamalar tuşu sekmesinde "ekranı yakalamak için dokunmaya devam edin" seçiniz. sağ altta uygulama kapatma ekranına basılı tuttuğunuzda ekran fotoğrafını çekmiş olursunuz.
zamanla kullandıkça detayları buradan paylaşırım.
32 GB'lığını almaya niyetlendiğim telefondur. Telefonu kullanmış kişilerin yaptığı geribildirimler sonucunda %95'i bu telefonu kesinlikle öneriyor. %5lik kesime göre ise; telefon kalın, çok büyük(5.5 inch), görüntülü görüşmenin olmaması, telefonun kablo ile televizyona bağlanamaması yüzünden telefonu tercih etmedikleri aşikardır. Doğrusu bu özelliklerin olmaması telefonda çok da dezavantaj değildir. Aklı %5'te takılacak kişiler elbet olacaktır.

Dipnot: Bu telefonun markası samsung olsaydı Fiyatı 2400'den aşağı olmazdı. Şahsen 1-2 hafta içerisinde alacağım.
ekran kapalıyken, ekrana c çizerseniz direk kamera açılıyor. z ise hafızayı temizliyor.
ben aldım güzel.
zenfone6 kullanıcısı olarak almaya yeltendiğim telefon.
islemcisi intel olduğu icin bazı uygulamalarda optimizasyon sıkıntısı olan telefon. Alınır ama.
ön kameraları berbat olan Zenfone serisinin amiral kayıkçığı.
laptopumdan daha iyi özelliklere sahip minibilgisayar.
Fifa 16 deli gibi kasan telefon. Oynanmiyor bile. Buyuk Optimizasyon sikintisi var telefonda.
Sakın 5i almayın dostlar. Bence asus almayın telefonundan da bilgisayarından da çok çektim.
uğurlar olsun asus. sen o fiyattan o telefonu sat ben de başka bir şey bilmiyorum.

edit: 16 gb ın fiyatının 1100 e düşmesiyle ben de aldım. gayet memnunum. sorusu olanları aydınlatabilirim.
Telefon sarj konusunda ve kamera konusunda nasıl? Yardımcı olabilecek var mı ya da bi entry atabilecek.
Kaba duruyor mu ?
(bkz: sonsuzadogru)
Teşekkür ettim. Hayırlı sabahlar.
Şüphesiz piyasadaki fiyat/performans kralıdır. içinde ssd performansında depolama olan s6 ya kafa tutuyor cihaz
sağlam mıdır samsung gibi acaba merak ettiren.
Abim almayı düşünüyor da.
Müthiş 1 telefon.
absürd bir reklama sahiptir

https://www.youtube.com/w...;ab_channel=batesmotelpro
güncel Önemli Başlıklar