bugün

tam bir fiyat performans telefonu.
zenfone 5 ve 6 'nın piyasada durduğu sürede asusun mobil sektörde güvenilirliğini ispatlamasıyla birlikte,
kalite*performans/fiyat değerinin yüksekliğinden dolayı rüyalarımın kadını*.
edit: *telefonu
nisan 4. hafta türkiye piyasası ile buluşacak telefondur, sallar piyasayı.
Türkiye'ye 4 gblık değil 2 gblık modelinin getirileceği konuşulan telefon. Biz adam değil miyiz?
1300 den aşağı gelmeyecek telefondur.
Piyasayi darmaduman edecek telefondur.
999, 1099 veya 1199 tl ye satışa çıkacak telefondur.

bu kadar bekletmeye 1200 tl ustu fiyat ile gelirse geçmiş olsundur.
ha geldi ha gelecek derken yaz oldu. getirin şu telefonu artık anasını satayım beklemekten ciğerimiz soldu.
turkiye fiyati 1399 tl olarak aciklanmis ve hayal kirikligi yaratmistir.
fiyat olarak değerinde ki telefonların çok altında bulunan asus marka telefondur. 2 model olarak üretilmiştir. Ülkemize gelmesi beklenen model de 4gb ram 32gb rom ve 4g yani lte desteğinin olacağı bilinmektedir. Tahminen 1200-1400 lira fiyat etiketine sahip olacak telefon daha ülkemizde satışa sunulmamıştır. Asus Türkiye ile yaptığım görüşmede de belirli bir fiyat bilgisi bulunmadığını söylemişlerdir.
hadi lan gelsene telefonu.

Beklemedeyiz.
Birkaç arkadaşımla bir süredir bekliyoruz .kurdaki artış sebebiyle lansman fiyatlarından cok uzaklaştı.
Sony Ericsson NEo telefonu halen daha kullanan ben kişisini , yeter artık şu telefonu değiştir kıvamına getiren Asus zenfone 2 , saygıyla ve hürmetle seni bekliyorum...
16 haziran'da lansmanı varmış. Siz telefonu getirene kadar (bkz: general mobile 4g) yi patlattı bu sizin elinizde kalır.
almaktan vazgeçilen telefondur.

gelmeyeceksen gelme amk bu kadar insan seni bekleyemez..
Zenfeno 6 si bende olan telefondur . Hic bir sekilde kasma yapmaz ama simdi aklim olsa lg alirdim.
zenfone 6'nın 3300'lük bataryası 6inçlik ekrana göre çok iyi iş görüyor. Zenfone 2'nin 3000'lük bataryası da 5.5 inç ekrana bence yeterli olacaktır. ayrıca sadece 36 dakiakada %60 şarj olabilmektedir bu cihaz.

acil telefon ihtiyacı olmasa bu telefonu 6 ay beklerdim.
Popo cebinizden baska bir yere sigmayacaksa almayin . Asus zenfone 6 yi koyacak cep henuz tekstlil alaninda yapilmadi. Bu yuzden ustune oturup kirma gibi durumlar cok sık gerceklestirilebilir .
beklediğim telefondur.
16 gb kapasite 1.8 GHz z3560 işlemci 4 gb ram modeli 1099 lira.
64 gb kapasite 2.3 GHz z3560 işlemci 4 gb ram modeli 1499 lira.

asus politikasına göre pahalı, diğer telefon fiyat politikalarına göre ise iyi fiyattır.

fiyatları belirleyen sadece rom farkı değil işlemci GHz farkıdır unutmayın.
16 gb 1099
32 gb 1299
64 gb 1499

olarak açıklanmıştır.
uzun zamandır satın almak için bekliyordum, hatta bu akşam yapılan lansmana da katıldım ama fiyat konusu tam bir hayal kırıklığı yarattı bende 1000 tlden aşağı bir fiyat bekliyordum.
bu fiyata alınmalı mı yoksa lg g2 mi almalı. kafa karışıklığı.
uğurlar olsun asus. sen o fiyattan o telefonu sat ben de başka bir şey bilmiyorum.
satis politikasini belirleyenin kafasini merak ettigim. protesto ederek g3 aldigim. biraksaniz 6 ayda telefon kendi kendine yuruyerek gelirdi.
güncel Önemli Başlıklar