bugün

hayırlı olsun çocuklar.

(bkz: lgbt)
(bkz: swh)
çok basit bir teoriyle çürütülebilecek aşktır.

(bkz: o kız sana bakmaz kanka)
yalan beyandır.

paralel devletin oyunudur.
Onayladığım sözlük aşkıdır.
Gay olmak istemişler size ne?

(bkz: iki gönül bir olunca samanlık seyran olur)

Tutarsa bu başlık duyuru yapmak istiyorum.

Hesap satmak isteyen azıcık para kazanmak isteyen varSa (bkz: pembepatiklikiz) a pm atsın lütfen.
Kendi aramızda anlaşırız ;).

Öptümm ve bekliyorummm.
erkek adamın erkek sevgilisi olur.

(bkz: gaybana geceler)
Aşurenin kör kurşunlara gelmesine neden olan aşk.

Hani benimdin kadın.
(bkz: aşure de erik gibiymiş hani kütür kütür)
Aşk maşk kayarım ben buna.
Daha nickimi bile doğru yazamayan aşıklara nasıl güveneceğini bilemeyenlerin aşkı...

sallama derken beni de mi sallıyosun başından aşkım.*
olum kim erkek kim kadın lan. ben ikisini de erkek diye biliyorum. emin misiniz bak ?
Ayy bu hatunlar yüzünden homofobik olup çıkıcam yahu. Teflon dayımın bildiği bir şey var ki siz zilliler bir araya gelin istemiyor.
ikisi de erkek bilindiği için bir garip aşk.

Lan bi' de ikisi de kız çıkmasın.
(bkz: sözlükte iki fake hesabını sevgili yapan ezik)
lipsoz'un tam bir aşk adamı olduğunun yeni bir örneği dahadır.
(#27780247) tEKLiFLERE HER ZAMAN AÇIĞIZ.*
hiÇ BiTMEMESi DiLENEN BiR AŞK.
Lipsoz ne hallere düşmüş dedirten aşk. Sen o kadar barış falay a benze, karizma ol, balıkçılıkla uğraş sonra git sonradan görme bir "levent plaza tikisi"ne, bir çakma entele gönül bağla. Yakıştıramadığımdır.
bir bay frodo ac dici ci kız gibi olmayan gündemdir.
pef.
Çekemeyen "klasik düşkünü" kezbanların popolarına anten takması gereken kutsal aşk. Tabi artık orada hala yer bulabilirlerse.
Sözlük de fitne fesat yapar olmuşsunuz. Ama hayırlı olsun bol seksler.
sabah 9 dan beri sol tarafta gördüğüm aşktır, siz hala yatağa uğramadınız mı mübarekler?
kutladigim aşk.

Fakat asuregibisurat i erkek biliyordum ben. Allay in kanmasi degil miydi? Neyse kizlar bisex takiliyorsaniz lgbti nde olacagi saril bana etkinligine davetlisiniz. cok guzel lezbiyen arkadaslarim var birbirinize sahip cikin.
(bkz: ulu forum)
(bkz: kel başa şimşir tarak)
hayirlara vesile olsun denilecek asktir.
seçim öncesi ortaya çıkması manidardır.
uludağ szölük magazin ekiplerine yakalanmış aşktır. seviyeli bir birlikteliğe yelken açan çift mutluluktan boğulmak üzere olduklarını söylediler. 2055 in yaz aylarında düğün yapmayı planladıklarını belirten çiftin heyecanı g.tlerinden okunuyordu.