bugün

Ubisoft firmasının 27.10.2017 tarihinde çıkacağını duyurduğu serinin son oyunu. Tanıtımlarından görüldüğü üzere eski Mısır'da piramitler civarında geçiyor.
fragmanın da cüneyt arkına gönderme çakmıştır.

(bkz: 3 lü ok atma sahnesi)
ilk başta standart assassins creed ler gibi kartalla başladı. Belgeselden bi video sandım. Bi de hiddenblade yok sandım bi an varmış

Trailer Dan baktığım kadarıyla yeni özellikleri sayayım.

Kartalın uçması ile onun görüşüne bağlanabiliyoruz.

Antik mısır zamanında at var mıydı ben deve kullanılıyor diye biliyordum.

Birçok ol kullanma sahnesi var. Eleman okçu yani.

En çok merak ettiğim şey de kartalyuvası olarak nereleri kullanabilicez ve piramitlerin ucuna çıkabilicez mi?

idare eder bir assassins creed dir.
Gelen mailde yazdığına göre slogan; "eski mısır'ın gizemlerini ve tehlikelerini keşfedin" şeklinde.

görsel
yani ubisoft ben sana ne diyeyim? assasin's creed'e ayrı bir bağlılığım var. tarihi çok sevmemden kaynaklı birde o assassin vs templar olayı hoşuma gidiyor. orjinal hikayesi birçok oyunun önünde, tarihi şehirlerde dolaşmak hoşuma gidiyor. 2 sene boyunca şişirildi yeni dövüş sistemi övüldü. başladım oyuna kapışıyorum adamlarla hala aynı mal yapay zeka arkasına geçiyorum vuruyorum 2 saniye sonra gardını alıyor . yahu kaç oyununuzu aldık insan şu yapay zekayı geliştitirir artık.bari geliştiremiyorsunuz yalan atıpda oyunu şişirmeyin. ya geliştiricilerinizde iş yok yada firmanın oyunlarını geliştiremeyecek kadar acizsiniz.witcher 3'ün kötü bir kopyasını yapmaya çalışmıssınız.o yapay zekayla oyun falan yapmamanız lazım sizin. nightmare modunda oynuyorum: diğer zorluklardan tek farkı düşmanlar daha çok damage vuruyor ölürsenizde bu sebepten ölüyorsunuz. şehir modellemeleriniz grafikleriniz kusursuz olmasada iyi sayılır. yani atmosfer mükkemmel olmasada içine çekiyor sizi fakat oynanabirlik kötü olunca bir anlamı olmuyor. sadece şu anda hikayeyi merak ettiğim vede atmosfer için oynuyorum. ac2, revelations oyunlarını özlüyor insan. bu arada hikakeyide övdük fakat eski ac oyunlarının o hikaye tadıda son oyunlarda yok. origins zekvsiz syndicate ondan kat kat daha zevksiz ve kolaydı. yani ubisoft artık çoluk çocuğun beğeneceği tarzda oyunlar yapabiliyor sadece.

ubisoft oyunları indirimlerde 50 lira ve altına düşmedikce alınmaz diye düşünüyorum. birde delüks aldık oradada ayrı bir kazık var cdnin içine bir mısır haritası bir soundtrack ekleyince delüks oluyormuş oyun.tamamen para tuzağı.