bugün

nickiyle bir şeyler demeye çalışmış yazar. hoşgelmiş.
bana bir mesaj atmış ama defalarca okumama rağmen anlayamadım, umarım enryleride öyle olmaz. hoşgelmiş.
puahahahfdghodfhd diye gülen yazar.

(bkz: gülüşüyoruz)
devlet ortamında çalışmıyoruz?

çalıştığımızı düşünüyorsan çok güzel devlet daireleri var.

evet arkadaşım hatalı olabilirim ama senden benim gibi düşünmeni beklemiyorum sadece düşün yani.

rahatsızsan, okumadan yazan yazarlardan bende rahatsızım mesela ne yaparız o zaman?

böyle bir karışıklık olmazdı zaten okusalardı filan zaten?

toplu halde linç girişimi olunca sinirlerim zıpladı.

üstelik biri nick altıma arap sevici yazmış ve ona ne yaparız rahatsızım mesela?

paşa çocuğu tek ben değilmişim o zaman ve üstelik yeni çaylaklıktan çıktım.

emin olabilirsin kollayan adam olsa, hatasının farkına varırdı zaten ve aylar öncesinden yazdıklarım gerçekleşti zaten.

ne yaparız moderasyonudamı silelim?
müzikten anlamayan yazar.
sagopa kajmer'in türkiye'nin en iyi rap sanatçısı olmadığını düşündüğü için müzikten anlamayan yazar. ve bunu diyen adam daha önce hayki, saian, karaçalı dinlememiş. hassiktir diyoruz hassiktir.
(bkz: faşist)
(bkz: foşost)
Seviyeli, saygılı yazar.
yardım ettiği için teşekkür ettiğim yazar. *
belli ki rap dinleyen yazarlardan.
babaannesinin adını bilmeyen yazar. ciddi ise, cidden şaşılacak durumdur. adam babaannesinin adını bilmiyor ya la.
nerde antiçapulcu orada silik ve çaylaklığa düşürme operasyonu. kendimden biliyorum arkadaşta yaşamış heralde.
skype zirvesi yaptık bir kere devamını bekliyoruz.
Zaman bulamadığı için skype ve türevleriyle ilgilenemeyen yazar. Özürlerini burdan iletir.
bir oda. Pardon yazar... Ayrıca futbolu sevmiyormuş. (#21639639)
bişeyleri tavana değdirmeyi başarmış arkadaştır. Nice başarılara. *
Veda başlığını açtığında şaka yapıyor sanılan yazar. Meğer doğruyu söylüyormuş. Yolu açık olsun.