bugün

twitter'dan takip edilesi süper yazar. https://twitter.com/asosyalmuhendis

edit: her türlü sorularınız için buyrun: http://bit.ly/1GijOmO
inci çöplük'ten gelmiş vasat ergen.
çaylak monşer.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
amacı belirsiz,saçma yazar.
Ben bilirim edalariyla insanların söylediklerini bile dinlemeden kendi kafasına göre yorumlayan , ırkçı , kürt düşmanı yazar . Evladım olsa sevmem o derece yani ..
ırkçı yazardır. olaylara vicdanıyla yaklaşmaktan çok; bir milleti ait oldukları etnik gruptan dolayı aşağılamayı marifet sanan yazardır.

eğer sende birazcık iman var ise düşünüp yazarsın. öyle elalemin nick altına atıp tutmakla yazarlık olmaz.
(bkz: ırkçı zeka ürünü espiri)ler ile gündeme gelmeye çalışan ve nickinin hakkını fazlası ile veren işsiz ve biraz zihinsel sıkıntılı yazar. Son entrylerine bi göz atacak olunursa hak verilmemesi işten bile değil.

görsel
yaratana tengri (türkçü) diyerek kendince bir şeyler ifade etmeye çalışan ve aynı zamanda, 'iftira at, tutmazsa iz bırakır' mentalitesini kendine meslek edinmiş yazar.

her türk'ü ya da başka birini müslüman sandığımı iddaa edip kendine güldürmüştür. (sen iman etsen ne çıkar) ait olduğu milletin kutsandığını ve üstün olduğunu saçma sapan delilleriyle ispatlamaya çalışmaktadır kendince..

çok tınlanmayan kendince konuşan bir yazardır işte.
oğlum gidiyorum ama önce seni çaylak yapma zevkini yaşıcam.
kafa kesen vahşi ışid terör örgütünü savunan insanlıktan bir haber cahil yazardır. çok cahil keşke ölse yazarlardan. şeytan taşlar gibi taşlamak lazım.

bir tane yazarda iyi bir şey yazmamıştır hakkında.
müslüman olmayan ışid destekcisi. ışidi kimlerin desteklediğini anlamamızı sağlamıştır.
gerçekten de mühendis adayı olan yazardır kendileri.
Muhendislige merak salmış aday.
sosyel mühendis tanımak mümkünmü?
Işidi savunması karşılığınfa bonzai ve cep harçlığı verilen ucuz tröl.
(bkz: ülkücü türkçü farkı/#25300412)

böyle bir saçmalığı yazabilmiş türkçü ergen. sözlükte açtığı başlıklara bakalım birde:

kürt olmanın avantajları ve dezavantajları
tedaş ın özelleştirilmesi ve kürtler
kaşarı güzel firmalar
fındık yiyince akla gelenler
fındık diyince akla gelenler
g string giyen kız
yavşanınca götü kalkan türk kızı
kürt kelimesini sansürlemek
dawkins in büyük dedesi vs müslüman hoca
ama kürtler de insan diyen hümanist

bu arkadaşımız atsızı çözmüş(!), çok dindar bir tengriciymiş(!), kültür mantarı olmuş(!) ve çok iyi eğitimliymiş(!!!). bir ülkücü olarak bu türkçü geçinen ülkücü düşmanı cahillere bakarak acıyorum. eşek, molotof, yenge demekten öteye geçemiyorlar. diğer ırkları ve milletlere küfretmenin türkçülük olduğunu sanıyorlar. ne hikmetse o engin bilgilerinden hiç faydalanamıyoruz. internet ortamı dışında hiç yoklar zaten.

bak oğlum gençsiniz, ergenliği tam atlatamadınız anlıyorum ama sözlükte bu kadar saçmalayın. toplanın inci sözlüğe geri dönün ve diğer ergenlerden ferre dilenmeye devam edin. 4-5 yıl sonra olgunlaşınca geri gelirsiniz. biz abilerinizin yazılarını okuyun birşeyler öğrenin. yeterli olgunluğa gelince aramıza bekleriz. sizin saçmalıklarınız yüzünden diğer insanlar türk milliyetçiliğine düşman oluyor.
doğa kanunlarından bihaber yazar. sen devlet kanunlarını doğa kanunlarının üzerinde tutmayı seçmişsen senin bileceğin şey amca. ben o kadar düzen adamı olamam. genç.

(bkz: doğa ana şefkati devlet baba sinsiliği)
öncelikle yazacağım bu satırları herkesi değil, genelleme yapmayarak ama salt çoğunluğu tenzih etmeden yazıyorum.

hep nefret ettiğim insan tipleridir sayısal zekâ insanları. olaya düz mantık basit ergonomik zekayla yaklaşım sergileyen bu tarz insanların düz ve duygu yoksunu, empati duygusunun yokluğundan bile bi haber olmaları onlar için ne acı.

hele bir de mühendis kızlar yok mu tam mühendis...
(#25424141)

vanlı entryme alınmış yazarımsı.

muhtemelen vanlı k*rt.
(#25546470) moğulları türk sanan yazar. çinliler de türkmüş hacı.
#25604582 entrysiyle yaran yazar.
Yırtık dondar çıkar gibi bütün başlıkların altından çıkan ergen yazar, evet.
sözlüğün sayesinde rahat bir nefes alacağı gereksiz yazarımsı.
tuva cumhuriyetine gitmesi gereken tengrici yazar. bak tuva kırsalında kadın başına 6.43 çocuk düşüyormuş. ortadoğu'nun en ücra köşelerini bile geçer bu rakam. harcanıyor buralarda.