bugün

bir gün uyanıp entrylerine bakacağını ve '' galatasaraylılara karşı çok ayıp etmişim '' diye içinden geçirip ayarlar/ kişisel/ hesabı kapat butonuna dokunacağını hayal ettiğim yazar. hayali bile güzel be !
sabah sabah güldürdün abber kardeş. gassaraya su veren itfaiyenin hortumunu.. (bkz: swh)
Akşam göte hamsi kaçabilir ehehe.
Fenerbahçe bu sene sana çok şey kaçırttı karton kardeş. Hâlâ pişkin pişkin espri yapıyorsun. Bakayım, yok vallahi yüzün de kızarmıyor. (bkz: swh)
Geçen sene içerde dışarıda bize domalan gassraylılar, başkalarından medet umar olmuş. Hamsi kazansın da önümüz açılsın düşüncesindeler ama Fenerbahçe bugün kaybetse dahi sezon sonu şampiyon. siz keçiörengücü gibi takımları göt zoruyla elemeye devam. Bakın dalganıza.
kendisi '' benfica' ya elenirsek sözlüğü bırakırım '' demiş ama sözünü tutmamış bir fanatik fenerli troll panpadır. öz eleştiri yapmayan eleştiriye tahammülsüz fenerbahçeli statüsünde değerlendirilmektedir.
Bugün olası bir fenerbahçe galibiyetiyle sözlüğü coşturacaktır inşallah.
ciddi bir hakem hatası ve şanssızlık olmazsa bu gece trabzonspor galibiyetine tanık olacak yazardır.
--spoiler--
ciddi bir hakem hatası ve şanssızlık olmazsa bu gece trabzonspor galibiyetine tanık olacak yazardır.
--spoiler--

bunu yazmak için omurgasız olmak lazım. geçen sene liderken ve maçta da 0-1 öndeyken, verilen fahiş kırmızı kartla, yetmemiş 88'de ts'ye verilen penaltı ile maçı kaybetmiş, yetmemiş kadıköy'deki maçta da maçın başında 10 kişi bırakılan fenerbahçe için yukarıdaki cümleyi kuruyorlar. bunu diyen gassaraylı hahah. hakem hatalarını ve adil olmayan yönetimi çıkarsak, sizin en az 5 şampiyonluğunuz silinir amk.
Şş nereye kayboldun? Eziko fenerli.
Beybi...

Kalimera.

Özleştik...

Muccucukkkk.
nasıl lezzetli miydi?

hoşunuza gitti ki, 2 defa yediniz.

afiyet olsun.

görsel
(#46083606) ile haklı çıktım. üzgünüm ama rakip kalede tehlike yaratamadınız panpa. haklı bir mağlubiyet aldınız.
Boşu boşuna pusuda bekleme puan kaybı için ehehe

Emaneti aldık geri

Sen basket fikstürüne bak artık yavaştan puhaha

görsel
Ciddi ciddi bu sene şampiyon olacaklarını zanneden gağsaraylılar var. Jesus reyiz varken sizin için en büyük başarı ligi 2. Bitirmek olur. Salı günü, yani 2 gün sonra liderliği geri alıyoruz. Biz Kadıköy'de hatay'a koyarken, siz bu soğukta Sivas deplasmanındasınız.
Güzel kardeşim bak yine büyük konuşup bol keseden atıyorsun, genelde böyle yapınca sonunda ne olduğunu biliyorsunuz ama. O yüzden büyük konuşma istersen. Mazallah hatay saplayıverir bunalıma girersiniz yüzünüze bakan olmaz. Baştan uyaralım
Maç sonuçlarından bağımsız konuşmak gerekirse; fazla fanatiklik iyi değil. Ben 18 yaşımda doğru yolu buldum, fenerli oldum. Hangi takım ne halt yedi, araştırıp inceledim ve ondan sonra tabiki. Tutulacak liyakatte tek takım var: Fener... Bunu belleyin, yeter. Daim kıskanılır, herkesi ezer geçer.
https://www.youtube.com/watch?v=tfp_ZRY-J3I
Bir kere öz eleştiri yap fenerbahçe hakkında. Bir kez olsun seni eleştiren entrylere açık eksi verme. inan şimdi hesabını silsen sözlüğün yüzde 70’ i sevinirdi. Bir düşün, galatasaraylı, beşiktaşlı, trabzonsporlu çok kişinin kalbini kırdın çünkü.
Hesabını sildirirse alkışlayacağım yazar. Hadi kardeş, şu sözlüğe bir iyilik yap. Lütfen.
Abber, ciddi sorunların olduğunu düşünüyorum.

görsel

Ayrıca sen hesabını sildirsen emin ol daha fazla kişi sevinir hahah. 8 ocakta bir yere kaybolma, benden çekeceğin var o gün.
görsel

Yukarıdaki fotoğraftaki şahsın kaldırdığı kupayı takımı hala kazanamamış yazar. Bizde var, görmek istersen Galatasaray müzesine gel panpa.
görsel

Bak burada da imparator kupayı kaldırmış panpa. Bu kupa da yok sizde.
Takımı henüz futbolda avrupa kupası kazanamamış yazar. Görmek istersen bizim müzenin yerini biliyorsun panpa.
Hahaha 23 Nisan bebesi gibi 1 günlük liderlik koltuğundan kalkma zamanınız gelmedi mi.
aslolan zavallıdır hahaha.
fenerbahçe lehine yapılan hakem hatalarından bahsetse, kaybedilen maçlardan sonra kendi futbolcularını eleştirse '' helal olsun kardeşim '' diyeceğim yazar. ama fenerbahçe lehine hiç hakem hatası yapılmamış gibi galatasaray düşmanlığı yapıyor, bu yüzden de kendisini samimi bulmuyorum. keşke biraz objektif olsaydın kardeş... yazık...