bugün

çocukluğumuzda en çok yediğimiz dondurmalardan biri olan aslan max'ın tipinin, giderek ilerleyen teknolojiden faydalanıcam derken gitgide üç boyutlu kocakafalı itici bir tip haline gelmesidir. o iki boyutlu halindeki düzgün, basit ama sevimli ve hafif delikanlı görünümü gitmiş yerine, üç boyutlu, saçları waks ile dikmiş ve her halinden popüler kültürün kölesi olmuş olduğu belli olan aslan demeye utandığım bir canlı gelmiştir.
bizim zamanımızda -ki o zamanlar aslan kral diye bir delikanlı da vardı aslanlar alemini temsilen- çok delikanlı bir karakter idi halbuki, iyi aile çocuğuydu da, nasıl bu hâle geldi aklım almıyor.
en son rap midir nedir enteresan müzikle dans figürleri yapıp "adamım" diyordu, dayanamadım kanalı değiştim.
(bkz: dondurmanın hayvan bünyesine etkileri)
aslan max çok bozdu acayip bozdu hani öyle böyle değil baya bir bozdu. bi yerden sonra bozmaz dedik...

abi harbiden bozdu ya "kanka" felen diyo ses tonu değişmiş . rap müzik dinleyen little ergenlerle takılıyo felen. korkuyorum.
(bkz: o son dondurmayı yemeyecekti)
o kadar dondurma satarsa adamlar her yıl aslan maxın tipini kaydırır.
parayı görünce yavşayan tiplerin sonucudur.
botox yaptırmış muhtemelen..
(bkz: ben şok ben iptal).

lan napmışlar, yiğit delikanlı max gitmiş totoş max olmuş. yazık. gerçekten üzücü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar