bugün

bir aslan erkeğiyle beraber olabilmeniz için ona sürekli ne kadar harika mükemmel ve eşsiz olduğunu söylemeniz gerekmektedir onun kişiliğine tipine edilen en ufak bir eleştiri onu sizden uzaklaştırmaya sebeptir paso öveceksin sonra zaten onlar sizi bırakmak istemiyor ama aslan erkeğiyle bir ilişki yürümez :öv anam öv nereye kadar aklınız varsa aslan erkeklerinden uzak durun.
Bir aslan kadını olarak, pek hazetmiyorum niyeyse burcumun erkeğinden..
kadını ve erkeği kesinlikle çok farklı.. erkeğinde fazlasıyla kibir var. Kadını daha yaşanabilir nitelikte *
Benden uzak diğer tüm canlılara yakın olsun.o Nasıl bir ego Nasıl bir ben bilirim havaları aman tanrım!
Burçlara göre önyargılar.

Kahve falı bakıyorsunuz mübarek.
iltifattan haz aldığımız doğrudur. 'Marifet iltifata tabidir' sözünün vücud bulmuş haliyizdir hatta... ve yine hatta övün beni! Gördüğünüz en küçük pozitif şeyi övün ki, onlarca kat daha iyisini yapayım. Nasıl ki yanlış yaptığımda eleştirip beynime kan sıçramasına sebep oluyor, modumu düşürüyorsanız, en küçük doğrumda bile hakkımı verin!
Tek gecelik ilişki erkeğidir. Sonra arkanıza bakmayın derim..

Tabi günaha girmemek lazım. Kendileri güzel sever ama çok başınız ağrır kızlar.
Hele bide sizi saplantı yaptıysa öptüm sene kurtulamazsınız haberiniz olsun.

Maleseff ki çok yakışıklı ve erkeksidirler siz yinede ciddi düşünmeyin derim kanmayın kanmayın..
güncel Önemli Başlıklar