bugün

en dengesiz kadındır şahsımca. *
dengesizdir.etrafından çok etkilenir.dir.
bundan uzak durulması mecburidir. içten pazarlıklı, sinsi, menfaat düşkünü, sadakat yoksunu olurlar.
Akrep burcuyla anlasamazlar kutuplari uyusmaz. Yani ben anlasamiyorum kesinlikle bir aslan burcu olarak.
kova burcu kadınıyla çok iyi anlaşır. zıtlıkların uyumunu en çok bu gösterir.
yakalarsam onda gözü olan erkek aslanlarla boğuşmamı sağlayacak kadındır.
GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE KOŞARAK KAÇın. sizi pençeleri arasına alırsa bir daha kurtulamazsınız. etkileyicidirler.
kesinlikle evlenilcek kadındır sanırım evlenicem burçlar arasında en fazla anlaşabildiğim kız çeşidir oğlak burcu erkeğinle çok iyi uyusurlar ben oğlak burcuyum ordan biliyorum ama bir zafı vardır o zafıda egodur keşke o zafları olmasa eminim kusursuz olucaklardır.
yüzünde, ben senin bilmediğin şeyleri biliyorum, gibi bir ifade olan kadına biz aslan burcu kadını diyoruz.
Güzel, çekici ve ateşli.
bu kadın yengeç erkeğine uygun değildir. Test edilip, onaylanmıştır. imkansızı zorlamakla eş değerdir.

Geleceğe not: Denemeyi düşünenler için, konu hakkında uygun bir zamanda detaylı bir aydınlatma yazısının kaleme alınması, insanlık namına gereklidir. iş bu entrye bakıldığında, aylardan mayıs 2013 olduğu halde, yazı yazılıpta bakınızı verilmediyse, entry sahibi uyarıla.
Zekasıyla her zaman ön planda olan, aşktaysa istediğini eninde sonunda alan güçlü ve bir o kadar da kırılgan olan burç.
benim kadın versiyonumdur.
benim kadın versiyonumun aslan burçlu olanıdır.
yatakta iyi olabilir ama egosu yüksektir çekilmez.
bu gece beni deliye çaviren kadındır. bir aslan burcu erkeği olarak kırgın, üzgün aslanların ne kadar düşünemediklerini anlamış bulunmaktayım.

aslan vs aslan harbiden içler acısı ve komik oluyor.
evde terör estiren kadındır. anam olur kendisi.
Kadin kelimesinin tam anlamiyla karsiligi olan özelliklere sahiptir .
Fazlasıyla gururuna düşkündürler
(bkz: ben)
çok alçakgönüllüsüne* de, çok egoistine* de rastladığım kadın türü.*
arkadaş olduğunuzu sanarsınız. lakin bu kadın size aşık olmuştur. ona hayallerinizden bahsedersiniz. o ise hayallerinizle dalga geçer. hayalleriniz bir hataymış gibi yüzünüze vurur.
muhteşem saçlara sahip kadınlar hep bu burçtandır, nedendir bilmem.

vallahi çok seviyorum heppisini.
Kendini beğenmiş, haddinden fazla özgüvenli, cesur, genelde çekilmeyen tiptir. Bilmese de konuşur, yöneticisi Güneş. bkz: ben
çekici akıllı zeki ve erkeğini kıskançlıktan boğan sahiplenen kadındır.
iyi sevişen kadındır.