bugün

Toplum içerisinde allah olarak adlandırılan alfa erkekleridir.
aslan zırvadır. en kral burç elbette boğadır.
pislik egoist benciller. bu burçlardan da nefret ediyorum. bir burç bu kadar egolu olamaz. buram buram ego kokuyorlar. hep ben hep ben. hoşt aslan.
Aslanlar kadar dürüst burç yoktur. O dürüstlük o güç bir erkekte arayabileceginiz her şey aslan burcu erkeğinde mevcuttur. Sadece biraz egoist olurlar. Ee olacak o kadar da de mi ?
Sıcakkanli ve çekici olurlar ama kibirli hallerinden çekersiniz. Genelde gülüşleri hoş oluyor.
buyrun benım. kendı halımızde sessız sakınızdır. etlıye sütlüye çok karısmayız uysalız.
(bkz: resesif)
(bkz: güçsüz)
(bkz: silik)
Adı çıkmış iki ayaklı ormanlar kralı. Çok can yakıyor anlaşılan.
o kadar sözlükle ilgili başlık varken bu egoistlik kokan burcun başlığı neden?
Tapmak mi istiyorsunuz? Aslan burcu ile tanisin. Tapinmayi hak etmiyor elbette ama bunu sever.
tarih 16.11.2018 itibariyle hala şu safsataya hurafeye inanlar var. sorsak hepsi üniversite mezunu çağdaş bilim ve fenin yolundan çıkmayan insanlar.
Bu arkadaşlar en ufak bir küçümsenmeye tahammül gösteremedikleri icin bilmedikleri şeyleri biliyor gibi davranır hiç izlemedikleri seyleri izlemiş gibi yapar hatta hiç duymadığı bir şeyden bahsedilirken bile istifini bozmaz sanki biliyormuscasina takılır olumsuz cevap alamadığınız bu insanlar egolarının getirdiği o burnu havadaligi asla bırakamaz yenildiklerinde yenildiklerini itiraf edemez karşıdakinin ondan üstün olduğunu belki farkında olsa bile kimseye söylemeyi yediremezler ama bu erkeklerin öyle bir aurası var ki nerede bir dişi olsa isterse yanındaki dünyanın en yakışıklı adamı olsun bunlar bir şekilde yine dikkati çekmeyi başarıyor.
Egolarından yanına yaklaşamayacağınız erkeklerdir.
Arkadaş çevresinde alemlerin rabbi olarak bilinen erkeklerdir.
(bkz: Timuçin Esen)
Benim bildiğim bir tek o var o da gayet ateş ediyor yani.
benimdir. adam gibi adamlarin burcudur.
not : robert de niro ile ayni gun dogmusuz.
Toplum içinde yeri göğü yaradan, alemlerin rabbi gibi lakaplara sahip allahımsı erkeklerdir. Ol deyip oldururlar.
En romantik en içten burçtur. Sevdiği zaman gönülden sever. Neden bu kadar iddialı olduğu mu tahmin edersiniz.
sevgiye en fazla değer veren, sevince tam seven, yalandan hoşlanmayan en romantik erkektir. kendim diye söylemiyorum.
Show yapan adamı hiç sevmem diyen Cerrahpaşali hal-it'in bahsettiği show yapma olayı zirvede erkek modeli.
erkeğini bilmem ama kadınından hiç hazzetmem.
Bir grubun icindeki aslan erkegi hemen belli eder kendini zira o alfadir.

Hicbir sey yapmasa bile aslan burcu erkeginde karsi koymasi guc bir cekim gucu vardir, dikkatli olunuz kendinizi kaptirmayiniz aksi takdirde kendi atesinizde yanarsiniz.
Sevgisini net şekilde göremezsiniz. Merhametlidir ama gözü döndüğü zaman mahveder. Hep sensin demek gerekir. Ona bırakacaksanız her konuyu güzel ilişki adamıdır. Kafasında bir sürü şey dolaşır o yüzden mutlu olmayı unutur.
küçük dağları siz yarattınız di mi beyler? her şeyi de en iyi siz biliyorsunuz. neyse tamam sakinim.
Abartıldığı kadar yokuz, çünkü yeterince abartılmıyoruz.