bugün

11 kişinin bir helikopterde çok fazla olduğunu düşünüyorum .Soruşturulması gerekir kesinlikle.Net bir şey konuşmak için erken.
tam da bu dallamaca ifadelerin yer alacağı aklıma gelmişti. akıl tutulmasının en bariz örneğidir bu ifade tarzı.

la amk beyinsizi devletin parasıyla kızının düğününü yapan devlet büyüğünü, devletin malını cukkalamaktan bıkıp usanmayan arsız hırsızları görme, sen oooff anlatmaktan bıktım yaa. allah belanızı versin diyorum da başka şey demiyorum. tutulmuş akıllarınız ölüm sebebiniz olsun amk. namussuz namuslular sürüsü çullanın şimdi. kodumun beyinsizleri.
inşallah rte donunuza kadar soysun sizin.
arkadaşlar ordaki subay komutanlar bir günde bütün birlikleri dolaşıyor. bu nedenle elbette kullanacaklar. ben vergimi askerler kullansın diye veriyorum. böyle zehirli düşüncelerinizi arındırın lütfen.
kendisi boş boş evde klavye delikanlılığı yaparken, rütbeli askerlerimizin helikopterle bayramlaşmaya gitmelerini çekememe hali, kıskançlığından ne diyeceğini bilemeyen ağzında sigara üstünde atlet boş boş başlık açma çabası.
sikorsy s-70 ise daha çok şehit vermediğimiz için dua etmemiz gereklidir. yalnız seyahat için pek konforlu olmayan o helikopteri neden tercih ettiler anlamıyorum. jandarma bölge komutanı olunca emir demiri kesmiştir. hiç bir sivil askeri helikoptere kolay kolay bindirilmez. beni f16'ya bindirmesini dilediğim paşa da emekli oldu. artık hayatta binemem. bir fatih altaylı olamadık ona yanarım.
(bkz: açacağın başlığı sikim)
olm o adamlar şehit ailelerini ziyarete gidiyor. millet sen mi amk gideceği yere metro turizmle gitsin vasat herif.

bayramın ilk günü sana iş verseler allaha kitaba küfredersin. adamlar annenelerinden babalarından önce o sehit ailelerine ziyarete gidiyor. sen gider misin lan et beyinli?

(bkz: beynini siktiğim ya)
generaller bayram ziyaretine helikopterle giderken rütbesizler mayınlı yollarda havaya uçabiliyor.
yetmezmiş gibi asker olmayanları da şehit ilan etmek. enterasan bir ülkeyiz vesselam.