bugün

Ve Hayat size bi tekme daha atmıştır...
Olması gerekendir. 12 ay boyunca kendini mi parmaklasın kızcaz.
Başıma gelmiştir. Nemrudun kızı askere gitmemimi bekledin? Ve onu 133 gün sonra ancak hatırlayabildim.
Başıma gelmediği gibi 15 ay beklendiğimi biliyorum lakin yine de yürütemedik. Basına gelen arkadasım oldu kaldırılması zor bir yük hele uzun dönem yapıyorsanız askerliği.
böyle bir insandan kurtulmuşsundur, eğer askerde terketmese evlenince baskasıyla konuşurdu seni yine aldatırdı..
şanslısın ki zamanında gitmiş. üzülmene gerek yok...
senin sevdiğini değil seni seveni sev.
ilk anda derinden yaralayan, sonra sonra onsuz olmanın kafanı daha rahat bir hâle getirdiğini farkedip yeni düzene daha sempatik bakmakla devam eden terkediliş.

Bir ay bile dayanamadı ki daha 17 ay vardı, kesti attı. Etme bulma dünyası, insallah o buna benzer bir terk ediliş vb yaşamaz.
(bkz: ben başkasına vurduruyorum beatris)
Bizim bir arkadaş vardı devremdi ve yemekhane çavuşuydu çocuk nişanlıydı bir kız ile, şafağının bitmesine 140 küsür gün kalmıştı işte kız bunu "seni daha fazla bekleyemem" deyip terketmişti, çocuk askerlik bir an önce bitsin diye izin dahi kullanmayacaktı, sırf bu şerefsiz için izin kullandı kıza gene yaranamadı. Ulan şerefsiz sanki insanlar zil takarak gidiyor askere, askerlik yapmıyorsunuz ya çok basit sanın her şeyi. Ah ulan ah size askerlik yaptıracaklar o zaman ebenizinkini göreceksiniz. 1 ay bile yeter de artar size! Başka bir arkadaşım da sevgilisiyle konuşuyordu içtima vakti geldi çocuk kıza "aşkım kapatmam lazım içtima vakti geldi" demişti, kız da ona "içtima benden değerli mi?" demişti, yav çıldıracam amına koyayım dediği lafa bak? içtima nedir onu bile bilmiyor, askerlik ortamı hakkında bir sik bildiği yok aptal aptal trip peşinde. Kadın erkek eşitliği derler kadınlar askerlik yapmaz, şu hayatta kadın milleti kadar duyarsız, karşı cinse karşı empati yoksunu bir cinsiyet yok.
Kadın cinsinin yapabileceği en büyük şerefsizliklerdendir.

Sonraki ilişkileri için alınlarına askerdeyken ...'sını terketti şeklinde mühür vurulmalıdır ki erkek kişisi olası iş gezisidir efendime bilumum bu şekilde durumlar için neyle karşılaşacağını bilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar